Reklama

Pakiety biurowe (21 programy)

 1. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  android
 2. Zalety: Bardzo łatwe tworzenie prezentacji. Wystarczająco proste, aby każdy mógł z niego korzystać. Udostępniaj prezentacje w formacie PDF.
  Wady: Brak narzędzi do przycinania obrazów. Niektóre funkcje należy zakupić.
 3. Zalety: Twoje notatki są zabezpieczone szyfrowaniem typu end-to-end. Bezproblemowa synchronizacja między urządzeniem mobilnym a Firefoksem dla komputerów stacjonarnych.
  Wady: O ile nie jest to naprawdę konieczne dla twoich potrzeb, prawdopodobnie poradzisz sobie ze zwykłym dokumentem Word. Synchronizacja wymaga dobrego połączenia internetowego.
 4. Zalety: Wszechstronna przeglądarka dokumentów. Obsługuje wszystkie formaty dokumentów. W zestawie skaner dokumentów. Kompatybilny z dokumentami Microsoft.
  Wady: Nie można edytować ani tworzyć dokumentów. Wolno ładuje się pliki. Czasami nie udaje się w pełni załadować dokumentów. Natrętne reklamy.
 5. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  android
  Zalety: Odręczne robienie notatek. Można używać bez S-Pen. Zgodność krzyżowa. Stare notatki można importować do S Notes.
  Wady: Niewielki brak funkcjonalności. Komendy głosowe trudne w użyciu. Brak funkcji „notatki z akcji”. Nie można uruchomić w pamięci wewnętrznej.
 6. Zalety: Czytaj i edytuj dokumenty PDF na swoim urządzeniu mobilnym. Bezpiecznie udostępniaj i współpracuj nad dokumentami PDF dzięki PDFConnect.
  Wady: Ten program jest przeznaczony wyłącznie dla systemu Android, a nie dla Apple IOS. Niektóre zainstalowane reklamy i programy typu bloatware inwentaryzują inne programy.
 7. Zalety: Wspiera różne formaty. Integruje się z aplikacjami w chmurze. Prosta nawigacja.
  Wady: Nie wspiera widoku poziomego na telefonach.
 8. Zalety: Wygodna nawigacja. Dostęp z wielu kont. Importowanie zdjęć wykonanych aparatem w telefonie. Możliwość drukowania dokumentów za pomocą Google Cloud Print.
  Wady: Nie można wykonywać tych samych operacji dla ciągu plików. Wymaga dodatkowych aplikacji do edytowania dokumentów.
 9. Zalety: Adobe Scan jest całkowicie darmowy. Wszystkie zeskanowane obrazy można edytować za pomocą programu Adobe Acrobat Reader lub zapisywać w chmurze.
  Wady: Zakupy w aplikacji są prezentowane użytkownikowi. Starsze systemy operacyjne nie obsługują tego oprogramowania.
 10. Zalety: Łatwo dodawać i konfigurować konta. Organizuj pocztę, kalendarz i zadania w jednej aplikacji. Pakiet przydatnych funkcji.
  Wady: Trudno znaleźć poszczególne opcje.
 11. Zalety: Możliwość przeglądania oraz edycji w trybie offline. Dobra współpraca z Google Drive. Możliwość edycji przez wielu użytkowników. W pełni darmowa.
  Wady: Ograniczone opcje edycji. Niektóre błędy powodują zamknięcie aplikacji. Brak wsparcia dla Chromecast.
 12. Zalety: Szybki dostęp do arkuszy Google. Wsparcie dla pracy grupowej. Auto-zapis. Tryb offline. Dobre wsparcie dla tabletów.
  Wady: Brak wszystkich funkcji. Brak wsparcia dla arkuszy Excela. Niezbyt wygodny na telefonie.
 13. Zalety: Wygodny i użyteczny. Doskonała wyszukiwarka. Idealny do pracy z plikami Word, Excel, PowerPoint i PDF.
  Wady: Nie wspiera programu Access i innych z pakietu Microsoft Office.
 14. Zalety: Wsparcie dla plików Word, Excel, Powerpoint i PDF. 10 GB miejsca w Google Drive (na dwa lata). Łatwy w użyciu. Zintegrowany z Google Drive. Dostosowany do pracy na tabletach.
  Wady: Wymaga konta w usługach Google.

Reklama