Reklama

Kontrola dostępu (8 programy)

 1. Licencja
  Płatność
  Język
  Angielski
  Platforma
  android
  Zalety: Monitoruj każde naciśnięcie klawisza i dotknij. Śledź obecność w mediach społecznościowych. Przejrzyj SMS-y i połączenia. Zobacz wysłane i otrzymane zdjęcia.
  Wady: Niektóre funkcje wymagają rootowania urządzenia lub jailbreaku.
 2. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  android
 3. Zalety: Wykorzystuje sztuczną inteligencję do monitorowania potencjalnie niebezpiecznych treści. Unika naruszeń prywatności.
  Wady: Niektórzy mogą preferować standardową kontrolę rodzicielską. Jak każde oprogramowanie zabezpieczające online. nie jest to w 100% dokładne.
 4. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  android
  Zalety: Automatycznie importuje wszystkie zapisane hasła. Łatwy, ale bezpieczny dostęp do aplikacji. Prosty interfejs. Wygodna funkcja wyszukiwania.
  Wady: Nie pozwala użytkownikom edytować istniejących wpisów. Nie synchronizuje wszystkich haseł. Czasami lagi lub awarie.
 5. Licencja
  Darmowa
  Język
  Platforma
  android
  Zalety: Niskie użycie pamięci RAM. Funkcja zdalnego blokowania i odblokowywania. Obsługuje odblokowanie wzoru i przycisk losowego hasła. Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie listy chronionych aplikacji.
  Wady: Łatwy do odinstalowania. Funkcja odcisków palców jest czasami bezużyteczna. Powiadomienia są nadal widoczne dla zablokowanych aplikacji. Czasami awarie lub opóźnienia.
 6. Zalety: Prosta obsługa. Szybko działa.
  Wady: Brak bardziej zaawansowanych funkcji.

Reklama