Reklama

Klawiatury (6 programy)

 1. Zalety: Oszczędność czasu i kłopotów z powtarzającymi się zadaniami. Funkcja automatycznego skryptu oferuje wiele opcji dostosowywania. Mały rozmiar i nie wymaga połączenia z Internetem. Może być obsługiwany bez znajomości programowania.
  Wady: Praca ze wszystkimi programami stacjonarnymi jest trudna. Interfejs jest bardzo prosty i ma niewielką stylizację. Powinny wskazywać, jak zatrzymać rejestrację bez klikania. Niektóre skanery wirusów mylą je za automatyczne złośliwe oprogramowanie.
 2. Zalety: Świetny sposób na przyspieszenie codziennego użytkowania komputera. Oprogramowanie Logitech SetPoint można pobrać i używać bezpłatnie.
  Wady: Niektóre funkcje będą działać tylko w systemie Windows 8. Niektórzy użytkownicy uznają ten proces za kłopotliwy.
 3. Zalety: Świetny sposób na przyspieszenie codziennego korzystania z komputera. Logitech SetPoint można bezpłatnie pobrać i używać.
  Wady: Niektóre funkcje działają tylko w systemie Windows 8. Niektórzy użytkownicy uznają proces za kłopotliwy.
 4. Zalety: Można ustawić dźwięki dla każdego makra. Kompatybilny z myszą I klawiaturą. Potężne opcje programowania. Obsługuje określone operacje systemu operacyjnego.
  Wady: Pliki audio należy dodać ręcznie. Zaawansowane funkcje wymagają nauki. Nie rozpoznaje niektórych klawiatur. Niektóre operacje nie są obsługiwane.
 5. Licencja
  Wersja testowa
  Język
  Polski
  Platforma
  windows
 6. Zalety: Nie jest wymagane połączenie internetowe. Automatyczne uzupełnianie słów. Wirtualna klawiatura jest przydatna do wprowadzania unikalnych znaków. Konfigurowalne okno.
  Wady: Nic do zgłoszenia.

Reklama