Reklama

Klawiatury (96 programy)

 1. Zalety: Niezwykle wszechstronne narzędzie do dostosowywania. Obsługuje wielu użytkowników z łatwością. Obszerny, szczegółowy podręcznik użytkownika.
  Wady: Złożoność może być myląca dla nowych użytkowników.
 2. Zalety: Prosta obsługa. Dostępne dwa tryby. Opcja nagrywania i odtwarzania. Dostępna opcja nieograniczonej liczby kliknięć.
  Wady: Podstawowy interfejs. Czasami wyświetla komunikat o błędzie uprawnień dostępu.
 3. Zalety: Wykonuje swoją pracę bardzo dobrze. Komputer nie zwleka z naciśnięciem klawiszy. Aktywuje się / włącza tylko na twoje żądanie.
  Wady: Bardzo trudno jest nauczyć się mapować klucze. Zmiana rzeczy może być bardzo trudna. Musisz nauczyć się przełączać między ulubionymi konfiguracjami.
 4. Zalety: Może być zainstalowany na większości popularnych systemów operacyjnych. Do pobrania nie dołączono złośliwego oprogramowania ani adware. Prosty interfejs użytkownika.
  Wady: Niektóre witryny mogą wykryć i wyłączyć ten pakiet. Ponieważ ostatnia wersja została właśnie wydana, nadal mogą występować błędy lub usterki.
 5. Zalety: Oszczędność czasu i kłopotów z powtarzającymi się zadaniami. Funkcja automatycznego skryptu oferuje wiele opcji dostosowywania. Mały rozmiar i nie wymaga połączenia z Internetem. Może być obsługiwany bez znajomości programowania.
  Wady: Praca ze wszystkimi programami stacjonarnymi jest trudna. Interfejs jest bardzo prosty i ma niewielką stylizację. Powinny wskazywać, jak zatrzymać rejestrację bez klikania. Niektóre skanery wirusów mylą je za automatyczne złośliwe oprogramowanie.
 6. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  windows
  Zalety: Pozwala wyeliminować niewygodne klawisze. Łatwy w użyciu.
  Wady: Nie działa dla wszystkich kluczy.
 7. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  windows
  Zalety: Zapobiega wykrywaniu bezczynności. Lekki. Przyjazny dla użytkownika interfejs. Dyskretny.
  Wady: Nie ma obsługiwanych języków innych niż angielski. Brak automatycznego uruchamiania podczas uruchamiania.
 8. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  windows
  Zalety: Rozmiar klawiszy dostosowuje się do rozmiaru okna programu. Regulacja przezroczystości. Małe zużycie zasobów. Nie wymaga instalacji.
  Wady: Niewiele opcji.
 9. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  windows
  Zalety: Określ stan różnych klawiszy. Open-source i lekki. Dyskretny. Przyjazny użytkownikowi.
  Wady: Nie można ustawić niestandardowych ikon.
 10. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  windows
  Zalety: Wybierz odstęp między każdym kliknięciem myszy. Czy to prawym przyciskiem myszy lub lewym przyciskiem myszy. Ma opcję skrótu klawiszowego kliknięcia. Będzie biegł, dopóki nie każesz mu przestać.
  Wady: Nie będzie działać z niektórymi grami i programami. Konfiguracja jest trudna. Twoja zapora sieciowa oznaczy go jako wydawcę, którego nie można zweryfikować. Potrzebuje samouczka krok po kroku na temat jego użytkowania.
 11. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  windows
 12. Zalety: Świetny sposób na przyspieszenie codziennego użytkowania komputera. Oprogramowanie Logitech SetPoint można pobrać i używać bezpłatnie.
  Wady: Niektóre funkcje będą działać tylko w systemie Windows 8. Niektórzy użytkownicy uznają ten proces za kłopotliwy.
 13. Zalety: Dobry interfejs użytkownika. Łatwe do zaprogramowania funkcje. Może być zainstalowany na większości platform. Może być używany przez nowicjuszy.
  Wady: Aplikacja nie była ostatnio aktualizowana. Brak funkcji dla zaawansowanych użytkowników. Nie może być używany na wszystkich platformach. Może spowodować, że niektóre urządzenia przestaną odpowiadać.
 14. Zalety: Szereg opcji dostosowywania. Działa dobrze i jest łatwy w instalacji.
  Wady: Większość ludzi poradzi sobie bez skrótów. Czasami oprogramowanie może ulec awarii.
 15. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  windows
  Zalety: Usuwa potrzebę zakupu myszy bezprzewodowej. Łatwy w instalacji i obsłudze. Wyłącz lub wyloguj się z komputera jednym kliknięciem. Brak opóźnień między zdalną myszą a komputerem. Usuwa potrzebę zakupu myszy bezprzewodowej. Funkcje trybu leworęcznego. W pełni konfigurowalny. Zakupy w aplikacji zwiększają funkcjonalność.
  Wady: Płatne dodatki. Długotrwałe używanie może być męczące dla dłoni. Przyzwyczajenie się do tego zajmuje trochę czasu.
 16. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  windows
 17. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  windows
  Zalety: W pełni konfigurowalny: dodaj tyle kategorii i skrótów, ile chcesz. Minimalna powierzchnia zajmowana przez system.
  Wady: Program musi być stale uruchomiony. Mnóstwo skrótów do zapamiętania!.
 18. Zalety: Wiele opcji dostosowywania. Twórz profile specyficzne dla oprogramowania.
  Wady: Zniechęca dla początkujących.
 19. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  windows
  Zalety: Działa ze skrótami PrtScr i PrtScr+Alt. Obsługuje kilka formatów graficznych. Może być skonfigurowany do pracy automatycznej.
  Wady: Nie ma potrzeby posiadania dodatkowej ikony na pasku zadań.

Reklama