Reklama

Bankowość i bankomaty (6 programy)

 1. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  windows
  Zalety: Minepeon działa na systemie Raspberry Pi. więc nie wymaga pełnego komputera, aby rozpocząć wydobywanie. Jest to bardzo tani i prosty w obsłudze system. Możesz rozpocząć wydobywanie bez dużych inwestycji i bez zbytniej wiedzy o kodowaniu.
  Wady: Firma stojąca za Minepeon opisuje to jako „świetny projekt, dopóki trwał”. Innymi słowy. Minepeon jest odłożony na półkę, więc nie będzie miał takiego wsparcia jak inni górnicy. Chociaż wszystkie pliki są nadal dostępne. będziesz musiał sam wykonać całą pracę.
 2. Zalety: Ułatwia zarządzanie danymi Ethereum. Praca w toku.
  Wady: Przypadek użycia nie jest całkowicie zrozumiały. Podobny do innych.
 3. Zalety: Istniejące dane można szybko zaimportować. Nie musisz podawać danych bankowych.
  Wady: Brak wersji mobilnej - MoneyPoint to aplikacja komputerowa. Wszelkie dane śledzenia należy wprowadzić ręcznie.
 4. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  windows
  Zalety: EasyMiner jest bezpłatny. Brak opłat to więcej pieniędzy w Twojej kieszeni. Platforma opensource oznacza, że możesz dostosować EasyMiner tak, jak chcesz. Chociaż może to być onieśmielające, jeśli nie masz dużego doświadczenia w kodowaniu. dostępne jest wsparcie społeczności.
  Wady: Kryptowaluty są nieuregulowane i podlegają dużym spadkom wartości. EasyMiner jest niezgodny z sieciami wirtualnymi. Możesz również doświadczyć wolniejszego kopania niż inne koparki kryptowalut.
 5. Zalety: W przeciwieństwie do innych usług, pobieranie tego produktu jest bezpłatne. Natura open-source oznacza ciągłe doskonalenie.
  Wady: Starsze systemy operacyjne mogą być spowolnione przez ten pakiet. Smartfon będzie musiał mieć wbudowaną obsługę kodów QR.

Reklama