Reklama

Zdalne PC (10 programy)

 1. Zalety: Szybka i łatwa konfiguracja. Dostępne funkcje przesyłania plików. Kompatybilność między platformami.
  Wady: Dodatkowe funkcje i opcje wymagają zapłaty.
 2. Zalety: Program odpowiedni dla średnich i dużych organizacji. Wykorzystuje udostępnianie plików metodą „przeciągnij i upuść”. Kompaktowy program dla systemów operacyjnych.
  Wady: Nadaje się dla zaawansowanych użytkowników. Nadaje się do urządzeń o wysokiej lub dużej mocy.
 3. Zalety: Pozwala zarządzać wieloma komputerami za pomocą scentralizowanego pulpitu nawigacyjnego. Zgodny z różnymi systemami operacyjnymi. Zapewnia procesy kopii zapasowych w czasie rzeczywistym na wielu urządzeniach.
  Wady: Nie obsługuje procesów Rsync.
 4. Zalety: Dostępne na wielu platformach. Poziom zabezpieczeń na poziomie bankowym. Opcje dostosowywania. Łatwe do skonfigurowania.
  Wady: Nie posiada zaawansowanych funkcji współpracy. Brakuje wbudowanego harmonogramu spotkań.
 5. Zalety: Łatwo zarządzaj zdalnymi pulpitami, jakby były lokalne. Szybki i bezpieczny transfer danych. Przydatny dla administratorów sieci. Centrum połączeń ułatwia zarządzanie wieloma komputerami.
  Wady: Łączy się tylko z komputerami z systemem Windows Professional, Enterprise lub Server. Wymaga narzędzia asystenta do zainstalowania na komputerach zdalnych. Użytkownicy zgłaszają awarie przy zbyt szybkim pisaniu. Drobne usterki interfejsu użytkownika.
 6. Zalety: Nie jest wymagana żadna konkretna regulacja. Działa za zaporą sieciową i proxy NAT. Obsługuje komunikację audio i wiadomości tekstowe. Umożliwia udostępnianie plików.
  Wady: Nowy identyfikator i hasło przy każdym uruchomieniu aplikacji.
 7. Zalety: Wygodny i zgryźliwy. Obsługuje dotyk 3D. Tryb kurtyny do zabezpieczania poufnych informacji. Dostępna wersja próbna.
  Wady: Potrzebna jest pewna wiedza na temat przekierowania portów i statycznego adresu IP. Zbyt wiele opcji i ustawień. Dostępne bezpłatne alternatywy. Potrzebuje iPhone'a lub iPada.
 8. Licencja
  Darmowa
  Język
  Polski
  Platforma
  mac
  Zalety: Wirtualizacja na różnych platformach. Bezpieczeństwo adaptacyjne. Zmniejsz zużycie systemu i koszty eksploatacji.
  Wady: Wysokie zużycie przepustowości. Zbyt złożona platforma. Więcej funkcji dostępnych przy zakupie.

Reklama