Reklama

Zarządzanie dokumentami (19 programy)

 1. Zalety: Bardzo dobra obsługa PDF. Ładny interfejs. Dużo funkcji dodatkowych.
  Wady: Duży rozmiar i zużycie zasobów komputera. Powolne uruchamianie.
 2. Zalety: Duży wybór szablonów. Tekst można skopiować z szablonów. Prosty i łatwy w użyciu. Kompatybilny z urządzeniami mobilnymi.
  Wady: Aplikacja nie pozwala na drukowanie dokumentów bezpośrednio z aplikacji. Szablony mogą obejmować szerszy zakres tematów. Funkcja wyszukiwania jest bardzo skuteczna. Ograniczona obsługa systemu operacyjnego.
 3. Licencja
  Płatność
  Język
  Angielski
  Platforma
  mac
  Zalety: Łatwe porządkowanie informacji. Opisz tekst. Wyszukiwanie za pomocą funkcji spotlight. Łatwy i prosty w użyciu, gdy już znasz swoją drogę.
  Wady: Odnalezienie się w programie może zająć trochę czasu. Ostatnia aktualizacja wersji wprowadziła kilka błędów programu. Wykorzystuje znaczne zasoby. Niektóre formaty danych nie są obsługiwane.
 4. Zalety: Oprogramowanie można zainstalować bezpłatnie. Obsługiwane są wszystkie podstawowe funkcje kopiowania i wklejania. Pliki można załączać w wiadomości e-mail. Ten program rozpoznaje wszystkie foldery na komputerze.
  Wady: Niektórzy mogą być rozczarowani, że nie są obsługiwane żadne funkcje klawiszy skrótów. Nie jest kompatybilny z innymi pakietami, takimi jak Path Finder. Funkcjonalność jest ograniczona. Nie ma wstępnie ustawionej opcji zamknięcia oryginalnego folderu.
 5. Zalety: Prosta i prosta funkcjonalność. Ułatwia zarządzanie hasłami. Pełna obsługa systemu OS X Yosemite i Mavericks. Obsługuje wszystkie rodzaje danych.
  Wady: Podgląd zdjęć mógłby być lepszy. Darmowa wersja ledwo wykonuje zadanie. Brak specjalnego wsparcia dla niestandardowych loginów. Niektóre ustawienia konfiguracyjne nie są wystarczająco elastyczne.
 6. Zalety: Świetne dla Dysku Google. Falbanki i funkcje. Jasne i ciemne motywy. Bardzo czysty interfejs.
  Wady: Gorzej z Office 365 i OneDrive. Ograniczone przetwarzanie tekstu. Nie zawsze będą zgodne z aktualizacjami Dysku. Trochę krzywej uczenia się.
 7. Zalety: Zaprojektowany dla zespołów programistów. Oferuje bezpłatną edycję do użytku osobistego. Wspólna przestrzeń robocza Lightspeed. Doskonale integruje się z tysiącami aplikacji.
  Wady: Funkcje ograniczone przez Paywall.
 8. Zalety: Wystarczająco łatwe dla początkujących. Synchronizacja jest szybka. Stabilny i niezawodny. Potrafi dostroić ustawienia synchronizacji.
  Wady: Duży nacisk na zakupy w aplikacji. Dokuczają wyskakujące reklamy. Raczej nudny interfejs. Zajmuje dużo pamięci.
 9. Zalety: Łatwy w użyciu. Świetnie wyglądający interfejs. Konfigurowalny. Funkcja przeciągnij i upuść.
  Wady: Brak opcji synchronizacji. Brak opcji przypomnienia. Nie obsługuje widżetów. Awarie losowo czasami.
 10. Zalety: Dobra podstawowa funkcjonalność. Bardzo przystępny cenowo. Obsługa wysokiej rozdzielczości. Opcje eksportu.
  Wady: Problemy z łącznością. Światło funkcji. Niektóre problemy matematyczne. Eksport PDF jest powolny.
 11. Zalety: Obsługuje różne typy danych. Szyfrowanie AES dla bezpieczeństwa. Łatwo importuj i eksportuj dane. Obsługuje skrypty.
  Wady: Zapoznanie się z aplikacją wymaga dużo czasu. Skomplikowany interfejs. Najlepiej nadaje się dla użytkowników z pewnym doświadczeniem w zakresie baz danych. Ograniczona obsługa systemu operacyjnego.
 12. Zalety: Oszczędza pamięć komputera. Łatwe do zidentyfikowania foldery. Fajny wykres kołowy wyświetla rozmiary plików. Innowacyjna funkcja wyświetlania.
  Wady: Tylko do okazjonalnego użytku. Nie można wyłączyć alertów. Może zająć trochę czasu. Nie można przywrócić usuniętych plików.
 13. Zalety: W pełni funkcjonalny z podstawowymi pakietami Dropbox. Wielu użytkowników może mieć dostęp do jednego konta.
  Wady: Ostatnia aktualizacja podobno miała miejsce w 2015 roku. Obecnie nie ma wersji dla kont Dropbox Pro.
 14. Zalety: Różne narzędzia do edycji. Wypełnianie i tworzenie formularzy. Cyfrowe podpisy formularzy. Edycja uprawnień.
  Wady: Problemy z konwersją formatu. Drobne zarządzanie stroną. Trudność łączenia plików. Trochę krzywej uczenia się.
 15. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  mac
  Zalety: Oparty na Unicode. Prosty interfejs. Szerokie pole edycyjne. Działa jako przeglądarka plików PDF.
  Wady: Brak możliwości edycji PDF. Niewielka zmiana w interfejsie podczas przeglądania plików PDF.
 16. Zalety: Tworzy pliki PDF z obrazów dokumentów. Umożliwia przeszukiwanie plików PDF. Bezpieczne pliki PDF chronione hasłem. Konwertuje dokumenty w wielu językach.
  Wady: Trudności w formatowaniu w programie Word.
 17. Zalety: Obszerne narzędzia do edycji PDF. Czytelny i prosty interfejs. Integracja z innymi programami. Funkcja rozpoznawania zeskanowanego tekstu (OCR).
  Wady: Nie znaleziono.
 18. Zalety: Potrafi radzić sobie z bardzo dużymi plikami PDF. Może dodawać notatki i komentarze.
  Wady: Interfejs jest raczej zajęty. Nie wszystkie funkcje są dostępne za darmo.
 19. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  mac
  Zalety: Może przyjmować darowizny. Automatycznie dystrybuuj książki do sprzedawców detalicznych.
  Wady: Tylko ludzie w USA mogą przekazać darowiznę. Kilka błędów w systemie.

Reklama