Reklama

Wyścigi (46 programy)

 1. Licencja
  Płatność
  Język
  Angielski
  Platforma
  mac
  Zalety: Online multiplayer lub tryb offline solo. Wspiera 2-8 graczy. Ręcznie robione mapy. Dostosowywalne postacie.
  Wady: Pusty serwer. Nie oferuje tak wielu funkcji. Mała społeczność. Nie ma punktów kontrolnych.
 2. Licencja
  Płatność
  Język
  Angielski
  Platforma
  mac
  Zalety: Imponująca grafika 3D. Mnóstwo wariantów rozgrywki. Podnosząca na duchu ścieżka dźwiękowa. Fajny tryb dla wielu graczy.
  Wady: Sterowanie jest trudne do nauczenia. Przeciwnicy bardzo trudni do pokonania. Raczej przestarzałe efekty dźwiękowe. Tylko dwa rodzaje broni.
 3. Zalety: Duży wybór pojazdów do wyścigów (ponad 20). Różnorodne tryby gry, w tym PvP online i podzielony ekran. Online multiplayer jest wieloplatformowy. Tryb Grand Prix zawiera 60 poziomów do wyścigów.
  Wady: Brak wewnętrznych samouczków lub wskazówek w grze sprawia, że nauka skomplikowanych ruchów jest trudniejsza. Lokalna rozgrywka wieloosobowa jest ograniczona tylko do dwóch graczy.
 4. Zalety: Poczuj dreszczyk szybowania bez obawy, że zrobisz to naprawdę!. Łatwy do odebrania dla początkujących. Unikalne style rozgrywki obejmują wyścigi i eksplorację. Nagrywaj swoje sesje do przeglądu lub podziel się z przyjaciółmi.
  Wady: Poważne szybowce mogą napotkać problemy z fizyką gry. Grafika jest w porządku, ale mogłaby być bardziej szczegółowa. Entuzjaści będą życzyć sobie bardziej dogłębnej kontroli. Strzałki/wskazówki na ekranie nie zawsze są wyraźne.
 5. Zalety: Wciągająca rozgrywka wyścigowa. Fajny styl artystyczny. Niesamowita muzyka retro. Rozległa wiedza i fabuła.
  Wady: Nie dla nieletnich. Niektóre łuki relacji wydają się zbyt szybkie. Brak galerii grafiki. Brak funkcji pomijania scen.
 6. Zalety: Ponad pięćdziesiąt pojazdów. Zawiera szereg różnych trybów. Zadania w grze są zróżnicowane. Fajnie jest odkrywać ustawienia swobodnego roamingu.
  Wady: Wykrywanie kolizji jest słabe na niektórych terenach. Grafika nie rzuca się w oczy. Tryb dla jednego gracza jest ograniczony. Tylko dwie mapy.
 7. Licencja
  Płatność
  Język
  Angielski
  Platforma
  mac
  Zalety: Szybka akcja wyścigowa. Proceduralne trasy zapewniają, że każdy wyścig jest unikalnym doświadczeniem. Gra korzysta z palety przyjaznej dla daltonistów. System kontroli jest łatwy do opanowania dla początkujących, ale trudny do opanowania.
  Wady: Brak treści poza prostą grą wyścigową bez fabuły.
 8. Licencja
  Płatność
  Język
  Angielski
  Platforma
  mac
  Zalety: Dobre wykorzystanie stylu pixel art. Ma niezapomniany soundtrack. Oferuje różne doświadczenia związane z wyścigami.
  Wady: Wykonywanie zadań może stać się monotonne. Niektóre mechaniki gry nie są dobrze rozwinięte.
 9. Zalety: Łączy mechanikę jazdy i strzelania. Wyzwanie wypełnione powerupami.
  Wady: Łączy mechanikę jazdy i strzelania. Nie są dostępne żadne inne tryby. Wulgarna grafika.
 10. Licencja
  Płatność
  Język
  Angielski
  Platforma
  mac
  Zalety: Oślepiająco prosta gra. Wybierz różne pojazdy do gry. Strzelaj i niszcz przedmioty na swojej drodze. Zaczyna się bardzo łatwo.
  Wady: Grafika jest bardzo słabej jakości. To niekończąca się gra bez celu końcowego. Sterowanie jest zbyt ostre/szybkie. Tekst w grze zawiera błędy ortograficzne i gramatyczne.
 11. Licencja
  Płatność
  Język
  Angielski
  Platforma
  mac
  Zalety: Śliczne i urocze grafiki. 30 utworów do zabrania ze sobą. Różnorodne opcje dostosowywania dostępne.
  Wady: Można by było dodać więcej trybów gry i torów.
 12. Zalety: Minimalna krzywa uczenia się. Grafika wysokiej jakości. Etap szkolenia. Obsługuje skróty klawiaturowe.
  Wady: Trochę opóźnia się. Niektóre tryby dostępne tylko w pełnej wersji. Nie dość regularnie aktualizowane. Deweloper nie reaguje zbytnio.
 13. Zalety: Zabawna, zręcznościowa rozgrywka w stylu Mario Kart. Power-upy dodają nieprzewidywalny element do wyścigów. Samochody są oparte na rzeczywistych odpowiednikach. Ponad 30 różnych torów do ścigania się.
  Wady: Sterowanie nie jest najbardziej responsywne. Brak fizyki sprawia, że samochody czują się nieważkie. Skłonny do nagłych spadków liczby klatek na sekundę. Postęp może być trudny bez zakupów w aplikacji.
 14. Zalety: Piękny minimalistyczny styl sztuki i grafiki. 75 utworów i 50 samochodów do wyboru. Wiele trybów gry dostępnych.
  Wady: Stroma krzywa trudności.
 15. Zalety: Samochody bonusowe można odblokować. Dostęp do bezpłatnego toru jazdy. W akompaniamencie bijących serce utworów muzycznych. Potrzebne jest tylko 35,3 megabajta pamięci.
  Wady: Nie ma możliwości ponownego uruchomienia, jeśli ktoś utknie. Zarobki nie mogą zostać zapisane po zakończeniu. Niektóre kursy mogą wydawać się nieco słabo skonstruowane. Do wyboru są tylko dwa samochody bonusowe.
 16. Licencja
  Płatność
  Język
  Angielski
  Platforma
  mac
  Zalety: Ponad sto technologii samochodowych. Ciekawa funkcja badawcza. Mnóstwo wariantów rozgrywki. Ekscytujący element życia prywatnego.
  Wady: Wsparcie dostępne tylko w języku niemieckim. Czuje się trochę przestarzały. Niewielka wartość powtórki. czasami czuje się jak w pracy.
 17. Zalety: Relaxing soundtrack and scenery. With new trails and challenges that keep things fresh. With great replayability.
  Wady: Kontrolki są trudne do nauczenia się. Ma problemy wydajnościowe, które czasami wpływają na rozgrywkę.
 18. Licencja
  Płatność
  Język
  Angielski
  Platforma
  mac
  Zalety: Czterdzieści różnych torów wyścigowych. Otwarte środowisko świata do eksploracji. Cztery ustawienia trudności. Bronie.
  Wady: Bardzo prosty interfejs użytkownika. Musisz ukończyć wszystkie trudności, aby odblokować utwory. Średnia grafika. Miasto jest puste i sterylne.
 19. Zalety: Różnorodność dostosowania. Różnorodne ścieżki. Wieloosobowa rozgrywka na różne platformy.
  Wady: Średnia grafika. Fizyka glitchy.

Reklama