Reklama

Programy antywirusowe (17 programy)

 1. Zalety: Łatwy w użyciu. Obsługa wielu systemów operacyjnych. Obejmuje do 10 urządzeń i platform. Wykrywa zagrożenia w czasie rzeczywistym.
  Wady: Brak dostępnej aktualizacji dla limitu urządzeń licencji. Nie można zainstalować w systemach operacyjnych dla serwerów.
 2. Licencja
  Płatność
  Język
  Polski
  Platforma
  mac
  Zalety: Kompleksowe funkcje. Intuicyjny interfejs. Zapewnia ochronę mediów społecznościowych. Łatwy w instalacji i konfiguracji.
  Wady: Niezawodność nie jest doskonała. Średnia prędkość skanowania.
 3. Licencja
  Darmowa
  Język
  Polski
  Platforma
  mac
  Zalety: Zapobieganie zagrożeniom online. Wykrywa luki w systemie i poprawia je. Pochodzi z narzędziami do czyszczenia. Szeroka kompatybilność z dowolnym systemem.
  Wady: Może zużywać dużo zasobów na skanowanie. Pełne skanowanie zajmuje trochę czasu. Może zależeć od dodatkowych widżetów. Wymaga zakupu odnowienia usługi rozszerzonej.
 4. Zalety: Skanowanie holistyczne. Współpracuje z dyskami sieciowymi i zewnętrznymi. Niektóre typy plików można wykluczyć. Łatwy w użyciu interfejs użytkownika.
  Wady: Brak informacji o szacowanym czasie skanowania. Potwierdzenie usunięcia pliku nie uspokaja. Losowe problemy z przeciąganiem. Nie przechowuje dzienników złośliwego oprogramowania.
 5. Zalety: Darmowe pobieranie i używanie. Bardzo szybko identyfikuje wirusy.
  Wady: Dostępne tylko dla użytkowników komputerów Mac. Wirusów nie można usunąć.
 6. Licencja
  Wersja testowa
  Język
  Polski
  Platforma
  mac
  Zalety: Trzy rodzaje skanowania. Szczegółowe zapisy dziennika. Nie można przerwać monitorowania w czasie rzeczywistym. Aktualizacje w chmurze.
  Wady: Ciężkie zasoby komputerowe. Brak zaawansowanych opcji ustawień.
 7. Zalety: Znakomity do blokowania złośliwych adresów URL i zatrzymywania złośliwego oprogramowania. Interfejs użytkownika jest elegancki i prosty. Kompatybilny zarówno z systemami Microsoft, jak i Apple.
  Wady: Potwierdzenie konta użytkownika wymagało każdorazowego otwarcia interfejsu przez użytkownika. Nie obsługuje starszych komputerów z systemem Windows XP i Vista.
 8. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  mac
 9. Zalety: Chroni Twoje urządzenie przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem. Automatyczne aktualizacje definicji. Dobra równowaga ochrony i wydajności. Łatwy do zrozumienia interfejs.
  Wady: Może blokować otwieranie niektórych stron internetowych. Wstępna konfiguracja zaawansowanych opcji może być czasochłonna. Interfejs wydaje się początkowo zagracony. Skanowanie na żądanie tymczasowo obniża wydajność urządzenia.
 10. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  mac
  Zalety: Prosty w obsłudze.
  Wady: Niestabilny. Producent nie bierze odpowiedzialności za działanie programu.
 11. Zalety: Przyjazny dla użytkownika interfejs. Nieustanne skanowanie ochrony. Inteligentna sztuczna inteligencja, która bada zachowanie złośliwego oprogramowania. Bezpłatna wersja próbna obejmuje funkcje Premium.
  Wady: Dostępne tylko dla OS X El Capitan i nowszych. Potrzebuje dużej przestrzeni dyskowej.
 12. Zalety: Zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym. Pozwala na pełne lub niestandardowe skanowanie. Przewodnik szybkiego startu dla nowych użytkowników. W pełni przetestowany przez AV Comparatives.
  Wady: Skanowanie adware jest bajecznie płytkie. Przewyższają inne aplikacje. Wyskakujące okienka z prośbą o sprawdzenie są frustrujące. Nieuczciwa promocja certyfikatu.
 13. Zalety: Doskonała ochrona przed kradzieżą danych osobowych. Rozmiar programu jest znacznie mniejszy w porównaniu do podobnych platform.
  Wady: Do prawidłowego działania tego oprogramowania wymagane jest 128 megabajtów pamięci RAM.
 14. Licencja
  Wersja testowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  mac
  Zalety: Prostota obsługi. Możliwość planowania skanów.
  Wady: Niezbyt wiele opcji konfiguracyjnych.
 15. Licencja
  Wersja testowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  mac
  Zalety: Skanowanie w czasie rzeczywistym i na żądanie. Skanowanie poczty. Skanowanie iPhone, iPod Touch oraz iPad.
  Wady: Mało opcji konfiguracji. Dziwaczny interfejs.
 16. Zalety: Mały instalator i szybka konfiguracja. Skanuje dokładnie i szybko. Usuwa każdy zainfekowany plik lub złośliwe oprogramowanie. Blokuje niebezpieczne strony internetowe. Ładny, łatwy w użyciu projekt interfejsu. Bezpłatny.
  Wady: Nie oferuje ochrony w czasie rzeczywistym w wersji darmowej. Nie można dostosować priorytetu skanowania.
 17. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  mac
  Zalety: Wykrywacz złośliwego oprogramowania w czasie rzeczywistym. Różne opcje skanera antywirusowego. Różne środki czyszczące do konkretnych potrzeb. Włącz oceny bezpieczeństwa flag w wynikach wyszukiwania Google.
  Wady: Brakuje poradnika specjalnie dla początkujących.

Reklama