Reklama

Odzyskiwanie danych (29 programy)

 1. Zalety: Darmowy, ale wydajny. Łatwy w użyciu. Może odzyskać różne typy plików. Ma tryb kreatora dla początkujących.
  Wady: Ograniczone funkcje.
 2. Licencja
  Wersja testowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  mac
  Zalety: Ogromne możliwości. Tworzenie bootowalnych kopii zapasowych. Doskonała współpraca z dyskami sieciowymi. Prędkość.
  Wady: Nie znaleziono.
 3. Zalety: Działa na wielu rodzajach kart. Może odzyskać ogromną liczbę typów plików. Działa to bardzo dobrze dla niektórych osób.
  Wady: Program jest hit-i-miss, ponieważ nie ma gwarancji sukcesu. Program nie zawsze poprawnie odczytuje uszkodzone pliki. Program nie wyjaśnia, co robi, zanim to zrobi.
 4. Zalety: Trzyetapowe odzyskiwanie. Opcje odzyskiwania i tryb wyszukiwania. Bardzo czysty interfejs.
  Wady: Pełna wersja niesie ogromną cenę.
 5. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  mac
 6. Zalety: Świetne narzędzia i opcje odzyskiwania. Może być używany do tworzenia obrazów dysków. Obsługuje wiele formatów dysków. Organizuje odzyskane pliki.
  Wady: „Głębokie skanowanie” działa wolno. Mała krzywa uczenia się. Aby uzyskać najlepsze wyniki, wymaga zewnętrznego sprzętu. Nie mogę zagwarantować odzyskania.
 7. Zalety: Pozwala odzyskać system. Wymaga tylko 1GB pamięci.
  Wady: Do pełnej instalacji systemu wymagane jest połączenie z internetem.
 8. Zalety: MiniTool Mac Data Recovery Personal jest w stanie odzyskać większość utraconych plików. Do wyboru jest wiele rodzajów licencji.
  Wady: To oprogramowanie nie obsługuje systemów starszych niż Mac OSX 10.5. Nie jest w stanie naprawić plików, które mogły zostać uszkodzone.

Reklama