Reklama

Książki (3 programy)

  1. Zalety: Kolorowe opowiadanie historii. W pełni dźwięczna narracja. Interaktywne sceny z prostymi zadaniami. Obejmuje siedem różnych języków.
    Wady: Interfejs trochę kłopotliwy dla bardzo małych dzieci. Zawiera tylko jedną historię. Mniejsze szczegóły mogą być trudne do odróżnienia. Nie spodoba się starszym graczom.
  2. Zalety: Ponad 500 e-booków z różnymi tematami. Opowieści tematyczne obejmują bajki, rodzinę, przyjaźń, zwierzęta i rośliny. Podział na poziomy w oparciu o wskazówki ekspertów. Dzieci bawią się, aby nauczyć się ponad 100 lekcji z przewodnikiem, dając im niezbędne umiejętności angielskiego w tym procesie.
    Wady: Na początku bezpłatny, ale nieograniczony dostęp wymaga miesięcznej płatnej subskrypcji. Mieszana wiadomość w czasie, gdy zachęca się nas do ograniczenia czasu dzieci na ekranie. Może być postrzegana jako praca szkolna w czasie wolnym. Dostępne tylko w języku angielskim – więcej języków poszerzyłoby możliwości uczenia się.
  3. Zalety: Uporządkuj swoją kolekcję audiobooków Audible. Pobieraj i konwertuj pliki audiobooków do popularnych formatów audio. Zobacz różne informacje i metadane. Całkowicie za darmo.
    Wady: Nieprzydatne do zarządzania podcastami Audible lub innymi treściami.

Reklama