Reklama

Hobby (6 programy)

 1. Zalety: Niezwykle zgryźliwy. Nieograniczone czasopisma hierarchiczne. Synchronizacja iCloud. Pełne szyfrowanie.
  Wady: Nie pozwala usunąć wstępnie zainstalowanych notatek. Brak funkcji udostępniania zewnętrznego. Darmowa wersja nie jest w pełni funkcjonalna. Brak menu kontekstowego.
 2. Zalety: Rozbudowane opisy kart i interpretacje ich pozycji. Pozwala na utworzenie trzech profili użytkownika. Łatwy w obsłudze.
  Wady: Brak polskiej wersji językowej. Brzydka grafika. Demo nie pozwala odkryć najważniejszej karty.
 3. Zalety: Wiele opcji dostosowywania, z rozbudowanymi narzędziami do formatowania tekstu. Wiele kolorowych motywów do wyboru. Umożliwia tworzenie haseł zabezpieczających w celu ochrony prywatności. Funkcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania oznaczają, że nie stracisz cennych wspomnień.
  Wady: Ładnie zaprojektowane czasopisma fizyczne są dostępne w podobnej cenie. Niektóre ikony paska narzędzi mogą być mylące i niejasne. Zbyt wiele opcji dla tych, którzy nie znają się na komputerach. Ręczne pisanie może być tym, co sprawia, że wpisy do dziennika są terapeutyczne, a to traci ta cyfrowa wersja.
 4. Zalety: Bogaty, zaawansowany edytor multimediów. Śledzi lokalizację, zdrowie, nastrój i inne dane życiowe. Możliwość lokalnego przechowywania danych dla dodatkowej prywatności. Dołączone szablony zapewniają podpowiedzi dotyczące pisania.
  Wady: Drogi zbiór usług dostępnych za darmo gdzie indziej. Brak rozwoju nowych funkcji. Wymaga zapisywania w iCloud w celu synchronizacji danych. Brak wsparcia dla przechowywania w chmurze innych firm.
 5. Zalety: Prosty wyświetlacz. Bardzo intuicyjny w użyciu. Dobre podpowiedzi głosowe. Wykrywa wiele odczytów.
  Wady: Małe wsparcie naukowe. To może cię wystraszyć. Brak gwarancji. Aplikacja rozrywkowa, a nie prawdziwe narzędzie.
 6. Zalety: Duży wybór książek różnych autorów. Stale aktualizowana. Krótkie i pomocne opisy. Audiobooki do pobrania.
  Wady: Jakość dźwięku mogłaby być lepsza. Sterowanie nie jest zbyt intuicyjne. Design nie jest najnowocześniejszy. Wsparcie programistów nie jest najlepsze.

Reklama