Zobacz na filmie jak zrobić prezentację używając Windows Movie Maker

Zobacz na filmie jak zrobić prezentację używając Windows Movie Maker

jak zrobic prezentacje

Przygotowanie prezentacji to jedna niezbędnych czynności w szkole, pracy i na studiach. W pierwszej chwili większość z nas sięga w takiej chwili po program Microsoft Powerpoint.

Ale dla tej aplikacji istnieją ciekawe alternatywy. Jako przykład świetnie służy Windows Movie Maker.

Co go odróżnia od innych? Otóż Windows Movie Maker pozwoli Ci połączyć w jedną całość serię zdjęć i krótkich filmików. A do tego wszystkiego możesz też dodać ścieżkę dźwiękową i animowane efekty!

Obejrzyj video i zobacz jak to zrobić.

Więcej o Windows Movie Maker

Windows Movie Maker stanowi składową pakietu programów Microsoft Windows Essentials 2012. Jest to uzupełnienie podstawowych aplikacji instalowanych automatycznie wraz z systmem Windows.

Do czego może się przydać WMM?

Windows Movie Maker to aplikacja, która potrafi połączyć w jedną całość serię fotografii lub plików video. Taka prezentacja świetnie się sprawdzi na przykład po powrocie z wakacji, kiedy chcesz znajomym pokazać zdjęcia i nagrane filmy.

Program równie dobrze sprawdzi się w pracy, w przypadku gdy potrzebujesz szerokiej publiczności zaprezentować na przemian dużą ilość fotografii i jednocześnie profesjonalne video dotyczące poruszanego tematu.

Co potrafi zrobić ta aplikacja?

Wszystkie materiały użyte w programie możesz edytować. Program pozwala zmienić kolorystykę fotografii i filmów, dodać animacje i wybrać efektowne przejścia między slajdami.

Windows Movie Maker pozwoli Ci też dodać głosowy komentarz lub umieścić w tle odpowiednio dobraną muzykę.

Po przygotowaniu cała prezentacja sprawia wrażenie profesjonalnie zmontowanego filmu 🙂 Tak więc warto spróbować!

Jak zrobić prezentację w WMM?

Zrobienie prostej prezentacji w Windows Movie Maker nie zajmie Ci dłużej niż 15 minut. Interfejs programu jest czytelny i intuicyjny. Moim zdaniem jest on o wiele prostszy niż Mircosoft Powerpoint!

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić prezentację w Windows Movie Maker obejrzyj film:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji