Wypróbuj mody do gry Euro Truck Simulator 2!

Wypróbuj mody do gry Euro Truck Simulator 2!

Euro Truck Simulator 2 to obok 18 Wheels of Steel jeden z najpopularniejszych symulatorów ciężarówek, przy którym każdy fan motoryzacji spędzi długie godziny, przemierzając kilometry autostrad.

Jedną z największych zalet ETS 2 jest fakt, że co chwilę pojawiają się do gry jakieś aktualizacje, nowości i dodatki, które nie dają się znudzić rozgrywką.

Wiodące miejsce ma na pewno oficjalne rozszerzenie Going East!, które dodaje nowe mapy obejmujące tereny Wschodniej Europy, także Polski. Niedawno uruchomiono także stronę World of Trucks, zrzeszającą fanów symulatora.

Ale oprócz oficjalnych dodatków istnieją w sieci liczne mody do Euro Truck Simulator 2. Są to nieoficjalne modyfikacje, zrobione najczęściej przez innych użytkowników. Pozwalają one za darmo dodać w grze nowe elementy, które urozmaicą rozgrywkę.

My polecamy poniższe, niezwykle ciekawe mody, które możesz pobrać ze strony Softonic. Dzięki nim zyskasz nowy model ciężarówki SCANIA, będziesz mógł przejechać się autokarem, założysz efektowne opony Michelin i polepszysz efekty graficzne.

Ciężarówka SCANIA V8

Pobierz Scania V8

Ten mod doda do Euro Truck Simulator ciągnik SCANIA V8. Pojawi się on do kupienia w sklepie (Masz w grze za mało pieniędzy? Zobacz co zrobić). To niewątpliwie wspaniały model dla wszystkich miłośników aut ciężarowych i samochodowego designu.

mody do ets2

Autokar wycieczkowy

Pobierz Mercedes Benz Bus

Jeśli masz chwilowo dosyć ciężarówek, możesz teraz spróbować swoich sił jako kierowca autokaru. Po zainstalowaniu tego moda, można zasiąść za kierownicą autokaru Mercedes Benz. Obowiązkowy mod dla wszystkich fanów symulatorów autobusów.

Mody do gry Euro Truck Simulator 2

Super opony Michelin

Pobierz Michelin Wheels Mod

Dla wszystkich, którzy lubią “polansować” się trochę na drodze, polecamy mod ze specjalnymi oponami firmy Michelin. Dzięki nim na pewno nikt Cię nie przeoczy w trasie!

Jak zainstalować mody do ets 2

Lepsza grafika

Pobierz Real Environment xTreme

Chociaż Euro Truck Simulator 2 to gra dobrze dopracowana graficznie, dzięki temu modowi można jeszcze bardziej zwiększyć ilość detali. Brakuje tylko powiewu wiatru, aby poczuć się, jak we własnym aucie.

Symulator jazdy ciężarówką

Teraz pozostaje najważniejsze pytanie:

Jak zainstalować mody do Euro Truck Simulator 2?

Instalacja modów do ETS 2 jest bardzo prosta. Oto instrukcja, krok po kroku.

  1. Pobierz odpowiedni plik
  2. Rozpakuj go za pomocą programu 7-Zip lub WinZip
  3. Rozpakowany plik umieść w folderze “Moje dokumenty\Euro Truck Simulator 2\Mod\”
  4. Uruchom grę – dodatek będzie już zainstalowany

Specjalnie dla Was napisaliśmy też szczegółowy artykuł wraz z wideo o tym, jak zainstalować mody do Euro Truck Simulator 2.

A Ty znasz jakieś mody, które mógłbyś polecić nam, albo innym fanom ETS 2?

Artykuł został aktualizowany w dniu 18.11.2013

Do pobrania:

Przeczytaj inne artykuły:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji