Wypróbuj 5 najlepszych gier 2011!

Świąteczny czas jak i zbliżający się Nowy Rok zachęcają do tworzenia list rzeczy “Naj…” Cóż Ci jednak po tym, jak przeczytasz, że ta gra lub tamta aplikacja jest najlepsza, skoro trzeba za nią zapłacić, czekać na przesyłkę lub samemu tracić czas szukając jej na półkach sklepowych? Jako portal download wierzymy w wyższość cyfrowej dystrybucji. Z tego powodu przedstawiamy listę najlepszych gier 2011 roku, które możesz pobrać od razu z Softonic i zagrać w nie jeszcze dziś!

Koniecznie sprawdź też najlepsze gry roku 2012!

Najlepsze gry i aplikacje roku 2012 na Android

Minecraft

Zdecydowanym królem 2011 jest Minecraft. Dzieło niezależnego dewelopera wzbudziło ogromne zainteresowanie na całym świecie. Pikselowy świat gry wciąga niesamowicie, ponieważ daje nam ogromne możliwości kreacji świata wewnątrz gry. Jakby tego było mało liczne dodatki do Minecrafta czynią tę grę jeszcze ciekawszą. Z racji tego, że Minecraft jest grą płatną, jeśli chcesz ją wypróbować za darmo skorzystaj z wersji Minecraft Classic online.

Angry Birds

Angry Birds święcą tryumfy nie tylko na telefonach iPhone czy Android. Także na Windows PC wściekłe ptaki cieszą się ogromną popularnością. To obok Minecrafta najbardziej kultowa gra 2011 roku.

Symulator Farmy

Coś jest w naszym narodzie takiego, że kocha gry rolnicze. Farming Simulator 2011 przynosi największy realizm symulacji zarówno jeśli chodzi o grafikę gry jak i ilość maszyn rolniczych. Zawsze marzyliście, żeby móc poprowadzić kombajn? Dzięki temu symulatorowi farmy te skrywane marzenia zostaną zrealizowane… wirtualnie.

FIFA 12

FIFA 12 to najnowsza wersja niekończącej się serii piłkarskich symulatorów. W opinii wielu FIFA 12 wygrywa równie łatwo z odwiecznym rywalem PES 2012, jak FC Barcelona z Realem Madryt. Nie wierzysz? Przekonać możesz się tylko w jeden sposób: wciśnij przycisk download i pobierz obie gry.

Battlefield Play4Free

Battlefield Play4Free to zupełnie darmowa gra akcji. Zwiastuje ona nową generację gier, które mają trochę gorszą grafikę, jak na współczesne standardy, ale do gry wymagają tylko przeglądarki internetowej z zainstalowanym odpowiednim dodatkiem.

Jeśli doszliście aż dotąd i wśród tych pięciu wspaniałych gier nie znaleźliście niczego godnego uwagi, to pozwólcie, że wyciągniemy asa z ręka!

Limbo

Limbo to czarny koń tego zestawienia – gra, która jest do bólu oryginalna i do bólu trudna. Jej twórcy nazwali ten stworzony przez siebie gatunek gier, jako grę prób i śmierci. Wcielamy się w chłopca, który wyrusza w niebezpieczną i czasami przerażającą podróż w poszukiwaniu zaginionej siostry. Droga, którą będzie musiał przebyć jest pełna pułapek i potworów. Jeśli się nie boicie i jesteście na tyle alternatywni… To możecie spróbować szczęścia.

Wczytywanie komentarzy