Wybór Sama: najlepsze aplikacje muzyczne na Androida

Wybór Sama: najlepsze aplikacje muzyczne na Androida

Jaki jest najlepszy odtwarzacz muzyki na Androidzie? Co prawda coraz częściej sięgamy po serwisy streamingowe jak Spotify czy Deezer, ale odtwarzacze MP3 wciąż są ważne. Dlatego postanowiłem znaleźć ten najlepszy.

Chciałem posłuchać muzyki disco, której brakuje w Spotify i Google Play Music. Dlatego rozpocząłem polowanie na wygodny odtwarzacz plików Mp3, które zgromadzę w pamięci telefonu. Oto rezultat tych poszukiwań.

Najlepsza aplikacja

Shuttle Music Player

Shuttle Music PlayerNatywny odtwarzacz muzyczny Google Play Music nie jest zły, ale oferuje wyłącznie podstawowe funkcje. To dobry odtwarzacz do codziennego słuchania dla mniej wymagających użytkowników. Dlatego ja proponuję Shuttle Music Player, który udostępnia garść przydatnych opcji i jest bardzo łatwy w obsłudze.

Shuttle posiada przejrzysty interfejs, jasne tła, intuicyjne menu. Nie mamy tu do czynienia z przestarzałym interfejsem znanym z klasycznych odtwarzaczy Mp3. Po prostu Shuttle Music Player jest zaprojektowany dla ludzi.

Shuttle Music Player

Interfejs Shuttle jest przejrzysty i funkcjonalny

Shuttle Music Player pozwala na pobieranie danych o albumie, odtwarzanie utworów bez przerw, możliwość szybkiego ustawienia piosenki jako dzwonka. Posiada wygodne moduły i możliwość wyboru jednego z kilku motywów. Udostępnia także zaawansowany korektor dźwiękowy.

Shuttle nie jest w pełni kompletnym odtwarzaczem muzycznym dla systemu Android. Ma jednak wszystko, czego potrzebuje przeciętny użytkownik, a nawet więcej, i przy tym jest szalenie prosty w obsłudze. Co więcej darmowa wersja Shuttle Music Player w pełni wystarczy, a to już rzadkość.

Pobierz Shuttle Music Player

Wschodzące gwiazdy

O dziwo to prostota może być słabym punktem Shuttle Music Player. Dlatego w moim zestawieniu prezentuje też takie aplikacje, które wyróżniają się nowymi i bardzo przydatnymi funkcjami.

musiXmatch

MusiXmatch

Odświeżony musiXmatch robi wrażenie. To doskonały odtwarzacz audio łączący elegancki wygląd z nowoczesnością. Aplikacja wyświetla dodatkowe informacje o wykonawcy, a także posiada tryb karaoke.

Pobierz musiXmatch

doubleTwist Player

doubleTwist Player

DoubleTwist swoją siłę kryje w modułach i dodatkowych opcjach, które niestety są płatne. Aplikacja jest dobrze zaprojektowana i w pełni funkcjonalna w darmowej wersji. Jednak po wydaniu kilku euro jesteśmy w stanie stworzyć prawdziwy muzyczny kombajn dla miłośnika muzyki. Synchronizacja muzyki poprez Wi-Fi, streaming do Apple TV, Xboxa i PS3, pobieranie okładek, korektor dźwięku i wiele, wiele więcej różnych funkcji.

Pobierz doubleTwist Player

Teraz czas po prostu pobrać Shuttle Music Player i cieszyć się swoimi plikami mp3 na telefonie z Androidem w najlepszych warunkach. A jeśli uważacie, że są lepsze aplikacje do słuchania muzyki, to podzielcie się nimi w komentarzach!

A może wolicie korzystać ze streamingu muzyki? Poznajcie zalety Spotify w naszym artykule.

Zobacz także:

Wybór Sama: najlepsza przeglądarka internetowa na Androida

Wybór Sama: najlepsze aplikacje GPS na Androida

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji