Wybór Sama: najlepsze aplikacje do SMS-ów i MMS-ów na Androida

Wybór Sama: najlepsze aplikacje do SMS-ów i MMS-ów na Androida

Na Androidzie wcale nie trzeba korzystać z natywnej aplikacji wiadomości do wysyłania SMS-ów oraz MMS-ów. Sprawdziłem, jakie są najlepszy program do wysyłania wiadomości tekstowych i multimedialnych.

W telefonach z systemem Android za wysyłanie i odbieranie wiadomości SMS i MMS odpowiada aplikacja najczęściej stworzona przez producenta danego urządzenia. Jest też Google Hangouts, który może przejąć tę rolę. Ten program bazujący na koncie Google+ umożliwia także darmowy czat ze znajomymi i wideo rozmowy, ale przez to wprowadza też lekki bałagan.

Przedstawiam inne aplikacje, które pozwolą wam w wygodny sposób korzystać z wiadomości tekstowych i multimedialnych.

Najlepsza aplikacja

Kontakt +

Kontakt +Kontakt + to nie jest prosty komunikator. Aplikacja oferuje katalog kontaktów oraz piękny dialer, który w naszym przypadku szybko zastąpił rozwiązania Google.

W Kontakt + SMS-y i MMS-y wyświetlane są podobnie jak w Facebook Messengerze. W dodatku aplikacja integruje się z serwisami społecznościowymi. Kontakt + ułatwia komunikację przy użyciu Facebooka, Twittera czy LinkedIna. Pozwala także na szybie przełączanie się pomiędzy wiadomościami na wielu platformach – od Whatsapp po Hangouts.

Kontakt +

Kontakt + wyświetla dyskusje jak na czacie

Plusem Kontakt + jest też wyświetlanie małego okna z wiadomością, gdy jesteśmy w innej aplikacji. Nie musimy się przełączać, tylko po prostu możemy szybko odpowiedzieć naszemu rozmówcy. To niezwykle przydatna funkcja.

Ponadto Kontakt + pozwala na wysyłanie darmowych wiadomości innym zarejestrowanym w aplikacji użytkownikom, tak jak robi to WhatsApp.

Pobierz Kontakt +

  Nowe gwiazdy

  To jednak nie jedyna aplikacja warta uwagi. Poniżej prezentujemy potencjalnych konkurentów dla Kontakt+, którzy mogą stać się ciekawą opcją przy wysyłaniu wiadomości tekstowych.

  Hello SMS

  hello smsHello SMS to aplikacja będąca eleganckim klientem SMS. Poza świetnym wyglądem ma też bardzo sprytny system zakładek. Wśród ciekawych rozwiązań należy wyróżnić motyw nocny, doskonałą integrację z Emoji oraz funkcję dzielenia się zdjęciami szybciej i taniej niż poprzez MMS-y.

  Pobierz Hello SMS

   EvolveSMS

   EvolveSMSEvolveSMS wyróżnia się od innych menadżerów wiadomości tekstowych zaawansowanymi opcjami personalizacji. Można dostosować do swoich preferencji tło, rozmiar tekstu, powiadomienia, czcionki i wiele więcej. Aplikacja zachwyci osoby chcące uzyskać niepowtarzalny wygląd programu. Zaletą EvolveSMS jest czyste i proste w obsłudze menu.

   Pobierz EvolveSMS

    Hangouts

    HangoutsJest jeszcze wspominany wcześniej Hangouts. Nam ta organizacja wiadomości SMS w połączeniu z kontaktami Google’a nie odpowiada. Ale aplikacja cały czas jest udoskonalana i z kolejną wersją systemu Android może zyskać bardziej przejrzysty wygląd. Hangouts może w przyszłości stać się królem wiadomości na mobilnym systemie Google’a.

    Pobierz Hangouts

     Pozostaje już tylko pobrać Kontakt+ lub inny z wymienionych programów, aby cieszyć się wygodnym dostępem do SMS-ów na telefonie z Androidem. W końcu smartfony z systemem Google’a pozwalają na wybranie takiego programu, jaki nam będzie najlepiej odpowiadał. A jeśli korzystacie z jeszcze innych aplikacji do SMS-ów i MMS-ów, to podzielcie się nimi w komentarzach.

     A może chcecie korzystać ze swojego telefonu jak z krótkofalówki? Pokazujemy, jak przerobić smartfon z Androidem na walkie-talkie!

     Zobacz także:

     Top 40 gier na Androida
     5 darmowych aplikacji na Android od Google, których mogliście nie znać

      Wyświetl wszystkie komentarze
      Wczytywanie komentarzy

      Najnowsze artykuły

      Ranking pobranych aplikacji