Wszystko o Instagram

Wszystko o Instagram

Instagram ma już w Polsce ponad milion użytkowników i wcale mnie to nie dziwi. Odkąd pojawiła się ta aplikacja, robienie zdjęć smartfonem nabrało dodatkowych kolorów.

Wszystko dlatego, że wykonane przy użyciu Instagrama fotografie można współdzielić ze znajomymi, komentować i lajkować. Od niedawna aplikacja pozwala też kręcić krótkie filmiki i została ściślej zintegrowana z Facebookiem.

Niezależnie od tego, czy uważasz się za Instagramowego specjalistę, czy też korzystasz z tego serwisu dopiero od niedawna, w Softonic znajdziesz wiele artykułów na temat tej aplikacji. Przygotowaliśmy poradnik dla początkujących i zaawansowanych, uczymy jak nagrać w Instagramie video, oznaczyć osoby obecne na zdjęciach i korzystać z gestów. Odpowiadamy też na trudne pytania.

Zobacz wszystkie nasze artykuły na temat Instagram:

Co to jest Instagram i jak z niego korzystać?

W poniższych artykułach znajdziesz porady dla początkujących i zaawansowanych. Najpierw o tym, jak rozpocząć korzystanie z Instagram, jak założyć konto i wrzucić pierwsze zdjęcie.

W drugiej części dowiesz się między innymi jak dodawać i usuwać komentarze, oglądać zdjęcia na mapie i skonfigurować powiadomienia.

Podpowiemy też jak korzystać z Instagrama na komputerze, kiedy akurat nie masz przy sobie komórki.

Czy znasz już wszystkie funkcje Instagram?

Główną funkcją Instagram jest robienie zdjęć, ale aplikacja posiada też wiele dodatkowych opcji. Podpowiemy Ci jak używać wygodnych gestów, ekspresowo poprawić wygląd zdjęcia lub oznaczyć znajomą osobę na fotografii.

Opisaliśmy także sposób na dodawanie emotikonek w Instagramie. Kiedyś było to możliwe zarówno dla użytkowników Androidów jak i iPhonów, dziś niestety tylko Ci drudzy mogą wstawiać śmieszne ikonki w komentarzach.

Dodatki do Instagram

Jest wiele darmowych aplikacji fotograficznych, które pozwolą Ci stworzyć oryginalne kompozycje i polepszyć jakość zdjęć wrzucanych na Instagram. O tym przeczytasz tutaj:

Masz jakiś problem podczas korzystania z Instagram?

Jeśli masz jakiś problem z używaniem Instagrama, poszukaj odpowiedzi w tym artykule:

Jak nagrywać filmy video w Instagram?

Od niedawna w Instagramie pojawiła się możliwość dodawania filmików video, podobnie jak w popularnej aplikacji Vine na iOS i Android. Sprawdź jak to zrobić i czym Instagram różni się od Vine.

Dlaczego Instagram jest tak popularny?

To, dlaczego Instagram cieszy się tak dużą popularnością, wyjaśniamy w poniższym artykule:

Nowości w Instagram

Dla wszystkich, którzy na bieżąco chcą śledzić aktualizacje i wprowadzane w Instagramie nowości, polecamy naszą stronę z wiadomościami na temat Instagram.

Aplikacja Instagram do pobrania

Jeśli jeszcze nie masz Instagrama na swoim telefonie, zachęcamy do wypróbowania aplikacji. Działa ona urządzeniach z systemem Android oraz iOS i jest zupełnie darmowa:

Wszystko o Insagram

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji