World of Trucks: sieć społecznościowa fanów Euro Truck Simulator 2

World of Trucks: sieć społecznościowa fanów Euro Truck Simulator 2

World of Trucks to sieć społecznościowa graczy Euro Truck Simulator 2. Pozwala ona na stworzenie i spersonalizowanie awatara, tablicy rejestracyjnej, dodawanie znajomych, dzielenie się zdjęciami z gry oraz integrację z serwisami Facebook, Twitter, Pinterest i G+.

Aby dołączyć do witryny World of Trucks należy przejść proces rejestracji oraz dodać swój klucz instalacyjny do gry ETS2. Poza rejestracją i założeniem konta użytkownika, należy też zaktualizować Euro Truck Simulator 2 przynajmniej do wersji 1.6. Następnie, trzeba wprowadzić dane profilu stworzonego w World of Trucks do gry. Ukończenie tego procesu wynagrodzą nam następujące funkcje.

Avatar Manager

Avatar Manager pozwoli wgrać nowe zdjęcie profilowe do World of Trucks oraz przyciąć go do żądanej wielkości. Po zalogowaniu się do gry ze swoimi danymi, awatar przesłany do World of Trucks  pojawi się bezpośrednio w grze.

World of Trucks Avatar Manager

Własna tablica rejestracyjna

Znudzonych standardowymi tablicami rejestracyjnymi z pewnością zainteresuje funkcja ich personalizacji. Działa ona podobnie jak w aplikacji iFruit dla GTA 5 Online. Najpierw wybieramy projekt tablicy rejestracyjnej dla jednego z krajów (np. Francji lub Anglii), a potem wpisujemy żądany numer lub ciąg liter. Dzięki tej funkcji, od dziś na mojej tablicy rejestracyjnej dumnie lśni napis Softonic.

World of Trucks License Plate

Screenshot Manager i Gallery

Podczas gdy dwie poprzednie funkcje umożliwiają importowanie awatarów lub tablic rejestracyjnych do gry, Screenshot Manager i Gallery pozwalają wyeksportować zrzuty ekranów z gry do portalu World of Trucks.

Euro Truck Simulator 2 Photomode

Inni gracze mogą przeglądać nasze zdjęcia i dodawać je do ulubionych. Zobaczcie jaką piękną ciężarówkę znalazłem!

World of Trucks - Photomode

Integracja z innym sieciami społecznościowymi

Truckerzy chcący pochwalić się swoimi pojazdami, mogą udostępniać swe zdjęcia i profile w serwisach Twitter, Facebook, Pinterest i Google+.

World of Trucks Social

Wniosek: Otrzyj łzę samotny kierowco!

W związku z brakiem trybu multiplayer, gracze Euro Truck Simulator 2 często czują się trochę samotnie. Choć World of Trucks go nie zastępuje, to możliwości modyfikowania tablic rejestracyjnych, dodawania własnego zdjęcia oraz dzielenia się zrzutami ekranu ze znajomymi będzie dla fanów serii pewną pociechą.

Przeczytaj też:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji