Więcej Instagrama w Facebook Home

Więcej Instagrama w Facebook Home

Pamiętacie jeszcze Facebook Home, nakładkę na system Android stworzoną przez deweloperów z Facebooka? Jak pewnie wiecie, nie osiągnęła ona zbyt wielkiego sukcesu. Pisaliśmy o tym tutaj i tutaj. Kolejna aktualizacja raczej nie zmieni nastawienia użytkowników, ale to na pewno dobrze obrany kierunek. Facebook wprowadza bowiem możliwość dodania aktualność z innych sieci społecznościowych na główny ekran Facebook Home. Na początek będzie to oczywiście Instagram.

Obecnie ekran odblokowywania telefonu w Facebook Home pokazuje przegląd wpisów naszych znajomych z FB. Teraz będzie też możliwość przeglądania ich zdjęć z Instagram ,bez konieczności odblokowywania telefonu i uruchamiania aplikacji. Mark Zuckerberg zapewnia, że podobna możliwość pojawi się też dla innych sieci społecznościowych. Zyskać może na tym np. Twitter, czy Foursquare. Nie wiemy jeszcze kiedy zmiany zostaną wprowadzone w życie.

To będzie na pewno pozytywna zmiana, tylko czy użytkownicy spojrzą przez to na Facebook Home przychylniejszym okiem? Osobiście bardzo w to wątpię…

Powiązane aplikacje:

Powiązane artykuły:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji