W co grać na Maku?

W co grać na Maku?

W co grać na Maku?Legenda głosi, że Maki to komputery na które nie ma programów, ani tym bardziej gier. Można ją odłożyć na półkę razem z opowieściami o Smoku Wawelskim i innymi nieprawdopodobnymi historiami. Programów na Mac jest pod dostatkiem. Nie brakuje również gier, choć rzeczywiście nie ma ich aż tyle co na PC. Niemniej jednak na Maku można sobie pograć w wiele ciekawych tytułów. Poniżej prezentuję Wam kilka interesujących propozycji.

Diablo 3

Diablo 3 na MacPozwolę sobie wypalić z tak zwanej grubej rury. Diablo 3 to najgłośniejsza gra ostatnich miesięcy i od samego początku była ona dostępna w wersji na Mac. Tego tytułu chyba nie trzeba przedstawiać. Trzecia część tej kultowej serii hack’and’slash to doskonała gra. która bije rekordy sprzedaży. Na moim MacBooku Pro z 2010 roku gra wygląda bardzo dobrze i nie ma problemów z wydajnością. Nie trzeba zatem mieć najnowszego sprzętu by móc pograć w tę superprodukcję na Maku.

Pobierz Diablo 3 na Mac

Farming Simulator

Farming Simulator na MacPolska wirtualnym spichlerzem Europy. Tak, tak, niezwykle popularna na Windows gra Farming Simulator (znana także jako Landwirtschafts-Simulator lub Symulator farmy)posiada także wersję na Mac. Można siać, kosić, młócić, jeździć kombajnem, traktorem i wykonywać wiele innych fascynujących wiejskich czynności.

Pobierz Farming Simulator na Mac

Minecraft

Minecraft na MacWśród Makowych tytułów nie mogło zabraknąć największego hitu ostatniego roku. Minecraft jest dostępny także na Mac, więc jeśli tylko masz ochotę, możesz zanurzyć się w kwadratowym świecie nieograniczonej kreatywności.

Pobierz Minecraft na Mac

Anomaly Warzone Earth

Anomaly Warzone Earth na MacJeśli od spokoju farmy lub pikselowej rzeczywistości bardziej wolisz dobrą strategię i walkę z obcymi, to mając Maka się nie zawiedziesz. Anomaly Warzone Earth to doskonała strategia, będąca odwróceniem idei “tower defense”. Gra wyróżnia się oryginalnym pomysłem i świetną grafiką. Warto także pamiętać, że to polska produkcja.

Pobierz Anomaly Warzone Earth na Mac

Urban Terror

Urban Terror na MacW moim zestawieniu nie mogło zabraknąć strzelanki FPP. Nie przepadam za serią Call of Duty, więc mój wybór padł na Urban Terror. Pomimo dość przestarzałej grafiki, ta strzelanka online ciągle daje radę i pozwala się wyszaleć wszystkim miłośnikom zabawy w karabinami.

Pobierz Urban terror na Mac

Angry Birds

Angry Birds na MacJeśli już wszystko Ci się znudzi, zawsze można zagrać w klasyka klasyków Angry Birds. Ta gra nie jest jeszcze dostępna chyba tylko na lodówkach, więc nic dziwnego, że istnieje wersja na Mac. W ramach walki z nudą zawsze możesz postrzelać ptakami z procy i odebrać skradzione świniom jajka. Pomimo, że gra wydaje się banalna, to autentycznie wciąga.

Pobierz Angry Birds na Mac

Powyższa  lista jest moim subiektywnym wyborem. W co Wy gracie na Maku?

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji