Reklama

Twój weekend z grami: TwoDots, Pako – Car Chase Simulator, Call of Duty: Advanced Warfare

Twój weekend z grami: TwoDots, Pako – Car Chase Simulator, Call of Duty: Advanced Warfare

Czy to już piątek? Tak! Doskonale, czas na odrobinę lenistwa. Najlepiej z jakąś grą. Tylko jaką? Niczym się nie martwcie, bo jak co piątek mamy wam do zaproponowania kilka gier w ramach naszego cyklu Twój weekend z grami.

Weekendowe lenistwo wspierają: Call of Duty: Advanced Warfare dla fanów dobrej akcji, Pako – Car Chase Simulator dla miłośników czterech kółek oraz TwoDots, czyli przygarnij kropka!

TwoDots

Ta gra to kontynuacja hitu Dots, który wciągnął miliony graczy na całym świecie. TwoDots przetestuje twoją zdolność do logicznego myślenia. Twoim celem jest pozbycie się kolorowych kropek z ekranu. Zrobisz to poprzez łączenie kropek tego samego koloru. Nie ma jednak tak łatwo – po zniknięciu jednych od razu pojawiają się następne. Gra oferuje szereg poziomów oraz możliwość kupna dodatkowych żyć, które mogą się przydać, bo z czasem rozgrywka staje się coraz trudniejsza.

Pobierz TwoDots: Android, iOS

Pako – Car Chase Simulator

Teraz coś dla fanów motoryzacji. A właściwie samochodowych pościgów, bo o to chodzi w tym tytule. Musisz wywinąć się policji, uciekając wąskimi uliczkami, wpadając w poślizg na zakrętach i robiąc wszystko, co w twojej mocy, by wycisnąć z pojazdu ostatnią kroplę benzyny. Do dyspozycji masz 5 odmiennych terenów, na których toczy się rozgrywka. Każdy ze światów ma inne samochody dopasowane do danego środowiska. Na przykład w grze rozgrywanej tylko na parkingu mamy do dyspozycji małe coupe, a na autostradzie jest to duży van, którego sterowność jest znacznie ograniczona. Zagraj w ciekawą ścigankę 3D w stylu lat 70.

Pobierz Pako – Car Chase Simulator: Android

Call of Duty: Advanced Warfare

Fani serii bez wątpienia czekali na ten tytuł. Call of Duty: Advanced Warfare to świetna gra akcji, która przypomina dobrze nakręcony film. Jako były żołnierz US Marine dołączysz do korporacji Atlas, która jest największą prywatną firmą wojskową na świecie. Twoje zadanie? Powstrzymać plany Jonathana Ironsa, szefa korporacji Atlas. Oczywiście w trybie gry pojedynczej, bo nie zabrakło również multiplayera, który zapewnia 11 typów rozgrywki. Jeżeli to nie pierwszy twój raz z Call od Duty, to mechanika ani sterowanie raczej cię nie zaskoczą. Szczęśliwie nowa odsłona serii została stworzona na zupełnie nowym silniku, dzięki czemu gra wygląda po prostu świetnie.

Pobierz Call of Duty: Advanced Warfare: Windows

Zobacz także:

Twój weekend z grami: Dead Rising 3, The Wolf Among Us i Retry

Twój weekend z grami: Dream League Soccer, Warhammer 40,000: Space Wolf, Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Reklama

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji

Reklama