Twój weekend z grami – Sniper Elite 3, Follow the Line, Cinders

Twoj-weekend-z-grami

W naszym piątkowym cyklu Twój weekend z grami staramy się polecać ciekawe gry, które być może umknęły Twojej uwadze. Jeśli nie masz planów na sobotę lub niedzielę, przyjaciele zawiedli, piknik odwołany i ogólnie zapowiada się nie najlepiej, nie zostaje nic innego, jak zasiąść do gier!

W tym tygodniu polecamy: Sniper Elite 3 z dodatkiem o Hitlerze na PC, darmową zręcznościówkę Follow the Line na Androida oraz polską niezależną produkcję Cinders na Windowsa i Maca.

Sniper Elite 3: Afrika

gry-strzelankiSniper Elite 3 to jeden z największych hitów ostatnich tygodni. Jest to trzecia część gry akcji osadzonej w realiach II wojny światowej. Tym razem przenosimy się na tereny Afryki.

Oczywiście jak wskazuje na to sam tytuł, gra przede wszystkim skupia się na misjach snajperskich. Do wyeliminowania są zazwyczaj wysoko postawieni wojskowi, a Twój styl działania to przede wszystkim działanie w ukryciu.

W ostatnich dniach na Steamie udostępniono niezwykle ciekawy dodatek do gry, w którym Twoją misją jest zastrzelenie samego Hitlera.

sniper-elite-3

Follow the Line

darmowa gra androidFollow the Line to darmowa gra zręcznościowa na Androida. Pomysł jest bardzo prosty – jedyne co musisz robić, to wodzić palcem po ekranie według wskazanej ścieżki.

Linia jednak meandruje no i oczywiście po drodze pojawiają się przeszkody. Może na dłuższą metę gra jest trochę nudna, ale na pewno przyda się na czas stania w kolejce w sklepie albo w poczekalni u dentysty.

gra-zrecznosciowa-na-android

Cinders

gry-na-pc-polecamyCinders to polska gra w typie indie, czyli pochodząca z niewielkiego studia deweloperskiego MoaCube. Oryginalna baśniowa grafika to zdecydowany plus tej produkcji, która inspirowana jest bajką o Kopciuszku.

Sama gra przedstawia historię, w której gracze mogą podejmować decyzję i wpływać na dalszy ciąg fabuły. Bohaterkami gry są 4 dziewczyny, które napotykają na swojej drodze różne problemy.

polskie-gry-indie

Życzymy Wam udanego weekendu (z grami)!

Zobacz także:

Wczytywanie komentarzy