Twój Weekend z grami – Metro 2033 Redux, Train Fever, demo FIFA 15

Twój Weekend z grami – Metro 2033 Redux, Train Fever, demo FIFA 15

Nadchodzi weekend, a wraz z nim dużo wolnego czasu do zagospodarowania. Jeśli planujesz spędzić go na przyjemnościach, na przykład grając w gry, być może przypadnie ci do gustu któryś z poniższych tytułów, które ukazały się w ostatnim czasie.

Metro 2033 Redux na PC to strzelanka w postapokaliptycznej rzeczywistości z akcją w podziemiach metra. Train Fever na PC i Maca to połączenie gry strategicznej z elementami symulatora pociągów. A na deser proponuję demo FIFA 15 na PC.

Metro 2033 Redux

Metro 2033 Redux to ulepszona wersja strzelanki z 2010 roku. Producenci postanowili wydać grę po raz drugi, zdecydowanie ulepszając efekty graficzne. Widać to w szczegółach oświetlenia i dopracowanej animacji.

W Metro 2033 akcja dzieje się w postapokaliptycznym świecie. Na skutek katastrofy nuklearnej życie zostaje zmiecione z powierzchni ziemi. Przeżywają jedynie nieliczni, którzy ukrywają się w kanałach moskiewskiego metra.

Jednak nie jest łatwo – atakują ich zmutowane zwierzęta, a na dodatek poszczególne klany walczą między sobą. Wszystko spowite jest mrokiem, kanały są przygnębiające i ogólnie można sobie zepsuć nastrój – to obłędny survival horror i strzelanka w najlepszym wydaniu.

Metro 2033 Redux dostępne jest w wersji na PC.

metro-2033

Train Fever

Mogłoby się wydawać, że Train Fever to kolejny symulator prowadzenia pojazdów, ale nie. Mamy tu do czynienia z ciekawą strategiczną grą ekonomiczną, w której pociągi odgrywają po prostu główną rolę.

Gra zaczyna się w 1850 roku, a twoim zadaniem jest rozwijać przedsiębiorstwo transportowe i rozbudowywać sieć kolejową. Czas biegnie, a wraz z nim rozrastają się miasta, które potrzebują coraz gęstszej i nowocześniejszej sieci komunikacyjnej.

Train Fever ma atrakcyjną grafikę, w której mapy są generowane losowo. To znaczy, że za każdym razem świat jest unikatowy. A wśród krajobrazów wiejskich i miejskich możesz podziwiać wspaniałe pociągi, które oczywiście zmieniają się w zależności od panującej aktualnie epoki.

Train Fever dostępny jest w wersji na PC.

11 września pojawi się także na Maca.

symulator-pociagu

Demo FIFA 15

Premiera gry zapowiedziana jest na 23 września, ale już teraz można przetestować demo symulatora piłkarskiego FIFA 15 na PC. Najnowsza część gry została przygotowana na bazie silnika graficznego Ignite Sports, który wcześniej pojawił się tylko w grze na konsolach.

Demo FIFA 15 jest świetną okazją nie tylko do posmakowania nadchodzącego hitu, ale także pozwoli sprawdzić, czy mamy wystarczająco dobry komputer. Demonstracyjną wersję gry pobierzesz ze sklepu Origin, a jeśli nie masz pojęcia, co to jest Origin, zajrzyj tutaj.

FIFA 15 w wersji Demo na PC

fifa15napc

Życzymy wam udanego weekendu!

Zobacz też:

Najlepsze 25 gier wszech czasów na iPhone’a i iPada

Premiera The Sims 4 – co musisz wiedzieć, zanim dokonasz zakupu

  • Link Skopiowany!
Wczytywanie komentarzy