Twój weekend z grami – Deemo, Quizwanie i Car Mechanic Simulator 2014

Twój weekend z grami – Deemo, Quizwanie i Car Mechanic Simulator 2014

Już piątek, a to oznacza, że pora rozpocząć weekend i nieco odpocząć od codziennych zmartwień. Jeżeli nie macie większych planów lub po prostu chcecie spędzić nieco czasu, grając w ciekawe tytuły, to jak zwykle mamy dla was wybór ciekawych gier na weekend.

W tym tygodniu polecamy Car Mechanic Simulator 2014, Deemo dla melomanów oraz Quizwanie dla fanów teleturniejów.

Car Mechanic Simulator 2014

Dziś proponujemy spojrzenie na samochody od zupełnie innej strony. Jeżeli znudziły cię gry samochodowe, w których trzeba nieustannie się ścigać, to proponujemy coś zupełnie z innej beczki. Zajrzyj do wirtualnego warsztatu i zamień zdezelowane gruchoty w sprawne i gotowe do drogi pojazdy. W Car Mechanic Simulator 2014 wcielasz się w postać mechanika, który musi naprawiać auta swoich klientów. Do dyspozycji masz szereg narzędzi, technologię oraz dostęp do sklepów z częściami. Teraz już tylko diagnoza i operacja na otwartym… silniku.

Pobierz Car Mechanic Simulator 2014 na Androida, iOS-a, Windowsa oraz Maca

Deemo

Zmieńmy nieco klimat i zanurzmy się w świat fantasy oraz muzyki. Deemo to gra, w której twoim celem jest grać różnego typu utwory fortepianowe. Każda piosenka ma 3 poziomy trudności, a od ciebie zależy, który z nich wybierzesz. Sama gra oferuje całkiem sporo utworów do „wyklikania” na ekranie, choć należy odczekać kilkadziesiąt sekund między nimi, o ile nie kupi się wersji płatnej. Deemo ma również nietuzinkowy klimat, który wprowadza w jesienny, magiczny nastrój.

Pobierz Deemo na Androida oraz iOS-a

Quizwanie

Quizwanie to wciągająca gra towarzyszka na wzór teleturnieju. Można w nią grać zarówno ze znajomymi, jak i z przypadkowymi osobami. Rozgrywka podzielona jest na rundy pytań, których w Quizwaniu nie brakuje. Gra zawiera ich około 25 tysięcy, pogrupowanych w różne kategorie, więc jest na co odpowiadać. Jeżeli szukasz rozrywki dla dwojga, to Quizwanie może być dobrym wyborem na towarzyski wieczór.

Pobierz Quizwanie na Androida oraz iOS-a

Życzymy miłego weekendu w wirtualnym warsztacie, przy muzyce towarzyszącej odpowiadaniu na teleturniejowe zagadki.

Zajrzyjcie również do artykułu z poprzedniego tygodnia.

Zobacz także:

Twój weekend z grami – Asphalt 8: Airborne, Dead Trigger 2, Hay Day

Twój weekend z grami – Bubble Witch Saga 2, Despicable Me, Angry Birds Epic

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji