Twój weekend z grami – Crazy Taxi: City Rush, Trolls vs Vikings i Circle The Dot

Twój weekend z grami – Crazy Taxi: City Rush, Trolls vs Vikings i Circle The Dot

Wakacje powoli się kończą… Nie przejmujmy się tym jednak na razie. Grunt, że przed nami kolejny piątek i weekend, a więc ekstra czas, żeby umilić sobie go grami. Jak zwykle mamy dla was wybór ciekawych gier na weekend.

W tym tygodniu polecamy Trolls vs Vikings dla prawdziwych wojowników, Crazy Taxi: City Rush dla fanów 4 kółek oraz Circle The Dot dla miłośników strategii.

Trolls vs Vikings

Jesteście gotowi do zmierzenia się z krwiożerczymi wikingami? Czas na starcie ze skandynawskimi wojownikami. Trolle do boju! Trolls vs Vikings to gra typu tower defense, w której musimy chronić wioskę trolli przed szalonymi wikingami. W odróżnieniu od klasyków gatunku w tej grze za wieżyczki obronne robią różne jednostki leśnych stworów. Gra bardzo przypomina Plants vs Zombies i jest równie wciągająca.

Pobierz Trolls vs Vikings na Androida, iOS-a oraz Windowsa

Crazy Taxi: City Rush

Słyszeliście już o wejściu Uber do Polski? Zostańmy więc w klimatach taksówek. Crazy Taxi: City Rush to szalona gra samochodowa, gdzie wcielasz się w rolę taksówkarza, dla którego istnieje jeden cel – dotrzeć na wyznaczone miejsce. Żadne zasady, ograniczenia prędkości i przeszkody nie mogą go powstrzymać. Naszą taksówkę możemy wzmacniać, a nawet wymieniać na lepsze modele. Klient musi być zadowolony!

Pobierz Crazy Taxi: City Rush na Androida oraz iOS-a

Circle The Dot

Na koniec weekendu chwila na strategię w klasycznym wydaniu. Circle The Dot to gra logiczna, w której musimy zamknąć niebieską kropkę za pomocą odpowiedniego ustawienia pomarańczowych punktów. Gra wymaga dobrze zaplanowanej strategii oraz uwzględnienia ewentualnych kierunków niebieskiej kropki. Jej wyjście poza planszę kończy grę. Uwaga, Circle The Dot nie jest łatwa, ale potrafi zabić świetnie czas.

Pobierz Circle The Dot na iOS-a

Zajrzyjcie również do artykułu z poprzedniego tygodnia.

Zobacz także:

Twój weekend z grami – Asphalt 8: Airborne, Dead Trigger 2, Hay Day

Twój weekend z grami – Bubble Witch Saga 2, Despicable Me, Angry Birds Epic

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji