Twój weekend z grami – Asphalt 8: Airborne, Dead Trigger 2, Hay Day

Twój weekend z grami – Asphalt 8: Airborne, Dead Trigger 2, Hay Day

Jak co piątek chcemy wam zaproponować wybór ciekawych gier na weekendowy marazm. Jeżeli sobota i niedziela wieją nudą, planów brak, a czasu za dużo, to zajrzyjcie do naszego cyklu Twój weekend z grami.

W tym tygodniu polecamy: Asphalt 8: Airborne dla fanów czterech kółek, Dead Trigger 2 dla przygotowujących się na apokalipsę zombie oraz Hay Day, żeby poczuć klimat wsi i okolic.

Asphalt 8: Airborne

Jeżeli lubicie ścigać się „wypasionymi brykami” (wirtualnie, ale nie tylko), kochacie dźwięk ślinika w rozpędzonym samochodzie oraz mielenie cyfrowego asfaltu, to ta gra jest dla was. Asphalt 8: Airborne to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier wyścigowych. Tym razem do waszej dyspozycji zostało oddanych 47 modeli samochodów oraz 9 nowych lokalizacji, w tym Wenecja, Londyn, Barcelona, Tokio, Monako czy pustynia Nevady. Doskonała grafika, świetna muzyka i sporo emocji – to wszystko umili wam weekendowy czas.

Pobierz Asphalt 8: Airborne na Androida, iOS-a, Windows Phone’a, Blackberry oraz Windowsa 8

Dead Trigger 2

Dla fanów mocnych wrażeń mamy w tym tygodniu grę Dead Trigger 2. Cel rozgrywki jest prosty: wykończyć jak największą liczbę nieumarłych i przeżyć. Do dyspozycji dostaniecie szereg broni, dzięki którym możecie dokonać całkiem epickiej masakry. Przed wami krwawa przeprawa przez 9 regionów i 30 map. Dokonacie jej dzięki 33 różnym rodzajom zabójczych narzędzi (nic tak nie działa na zombie jak dobra piła mechaniczna). Gotowi na pogrom mózgożernych umarlaków?

Pobierz Dead Trigger 2 na Androida oraz iOS-a

Hay Day

Po emocjonujących wyścigach oraz krwawej jatce pora zwolnić tempo i się zrelaksować. Najlepiej na łonie natury, pracując przy wirtualnej zagrodzie i stawie. Hay Day to symulator farmy, w którym musicie dbać o swój inwentarz, plony, produkować różne przedmioty i sprzedawać je, by osiągać kolejne poziomy. To wciągająca choć mało wymagająca gra, która nadaje się raczej na dłuższą chwilę niż krótki relaks. Nie można jednak jej odmówić pewnego uroku, który przykuwa do rozgrywki na długie tygodnie, a nawet miesiące.

Pobierz Hay Day na Androida oraz iOS-a

Miłego weekendu z wyścigami, apokalipsą oraz farmą!

Zajrzyjcie również do artykułu z poprzedniego tygodnia.

Zobacz także:

DEAD TRIGGER 2
Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji