Twitter prezentuje nowy wygląd profilów

Twitter prezentuje nowy wygląd profilów

Już wkrótce wszyscy użytkownicy Twittera otrzymają nowy wygląd profilu. Po krótkim okresie testowania odświeżonego interfejsu, postanowiono go włączyć wszystkim użytkownikom. Zajmie to co prawda trochę czasu, ale w przeciągu kilku tygodni każdy powinien mieć już nowy profil.

Nowy profil na Twitterze

Czym wyróżnia się nowy wygląd? Przede wszystkim dużym zdjęciem w tle i nową lokalizacją fotografii profilowej. Znajdować się ona będzie po lewej stronie profilu. Na środku ulokowane jest miejsce na nasze ostatnie wpisy, lub wzmianki o nas. Nie można oprzeć się wrażeniu, że Twitter wygląda teraz jak Facebook

Wkrótce po zmianie w internetowej wersji tego mikrobloga, powinniśmy spodziewać się też nowej wersji aplikacji mobilnej. Niestety, nie mamy jeszcze na ten temat żadnej oficjalnej informacji.

Zmiany wyglądu wymuszone są nie tylko próbą dostosowania się do wymagań użytkowników, ale prawdopodobnie też słabymi wynikami finansowanymi Twittera. Jego twórcy wciąż szukają sposobu na to, by zamienić ogromny potencjał tego medium na konkretne dochody. Na razie bez skutku. Można się więc spodziewać, że nowy wygląd ma im w tym pomóc.

Jeśli nie macie jeszcze konta na Twitterze, to dobry powód by je założyć. Każdy nowy użytkownik domyślnie dostanie nowy interfejs profilu.

Zobacz także:

Źródło: Twitter, Wyborcza.biz


Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji