Top 5 – najlepsze darmowe wyścigi online

Top 5 – najlepsze darmowe wyścigi online

Najlepsze Wyścigi Online

Gry wyścigowe to jedne z najpopularniejszych gatunków gier wideo. Niby zawsze chodzi o to samo – kto pierwszy dojedzie do mety – ale za każdym razem emocji nie brakuje. Brakować może za to kasy na zakup najnowszych superprodukcji w stylu Need For Speed: The Run. Na szczęście w coraz więcej wyścigów możemy zagrać za darmo online. Oto nasz wybór najciekawszych wyścigów online, w które możemy zagrać zupełnie za free.

Need For Speed World

Need For Speed WorldNeed For Speed World to najbardziej znana gra wyścigowa z tego zestawienia. Kto z fanów wyścigów nie zna gier z serii Need For Speed? NFS World bazuje na starszych grach serii, które przebudowano i otworzono na świat wyścigów online. Jeśli lubisz gry z serii NFS lub ogólnie zręcznościowe wyścigi, to w Need For Speed World musisz zagrać koniecznie.

Pobierz Need For Speed World

AutoClub Revolution

AutoClub RevolutionAutoClub Revolution to propozycja dla tych, którzy chcieliby zagrać w bardziej realistyczne wyścigi, niż te z serii NFS. AutoClub Revolution przypomina stylem gry znane z konsol Xbox 360, z serii Forza Motorsport. Grę uruchamiamy z poziomu przeglądarki internetowej.

Pobierz AutoClub Revolution

Trackmania Nations Forever

Trackmania Nations ForeverTrackmania Nations Forever to z kolei najbardziej zakręcona gra w całym zestawieniu. Czasami określenie “zakręcona” trzeba traktować dosłownie. Tory w grze Trackmania Nations Forever nie mają bowiem nic wspólnego z rzeczywistością – pełne są pętli i niesamowitych zakrętów. Jeśli nad realizm przedkładasz czyste emocje, to te wyścigi online dostarczą Ci ich bardzo dużo. Do gry potrzebujemy mieć konto na platformie Steam.

Pobierz Trackmania Nations Forever

Drift City

Drift CityDrift City to z kolei gra w bardziej komiksowym klimacie. Opowiada historię rozgrywającą się w przyszłości, na wyspie bardzo bogatej w cenne źródło paliwa. Owa wyspa stała się tak niebezpieczna, że nie spotkamy na ulicach miast żadnych pieszych. W takiej scenerii przychodzi nam zdobywać doświadczenie i ulepszać nasz samochód.

Pobierz Drift City

Live for Speed

Live for SpeedLive for Speed to z kolei propozycja dla hardkorowych fanów realizmu. Producent gry zaleca granie w Live for Speed przy użyciu kierownicy. Po kilku bączkach wykonanych przez nasz samochód sterowany przy użyciu klawiatury przychodzi nam przez myśl, że może kierownica to nie jest najgorszy pomysł. Jeśli szukasz poważnego symulatora wyścigów online, Live for Speed to gra dla Ciebie.

Pobierz Live for Speed

via OnSoftware EN

Jakie są wasze ulubione gry wyścigowe?

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji