Reklama

Artykuł

Top 5 gier, w które możesz grać jednocześnie na komputerze, tablecie i telefonie

Radek Grabarek

Opublikowany

Ile to razy mieliście taką sytuację, że graliście w jakąś grę na jednym urządzeniu i super byłoby móc kontynuować ją na innym, ale zawsze trzeba zaczynać ją od początku. Wraz z nastaniem Facebooka coraz więcej gier używa tej platformy jako narzędzia do synchronizacji wyników i osiągnięć w grze.

Oto przedstawiamy listę gier, w które możemy grać na urządzeniu, które jest dla nas najwygodniejsze w danym momencie: komputerze PC lub Mac, iPhone i iPad lub na telefonie i tablecie z Androidem. Są to gry, które synchronizują się między tymi wszystkimi urządzeniami. Możemy więc zacząć grać na komputerze w domu lub pracy, kontynuować w autobusie na komórce, aby zakończyć zabawę na tablecie siedząc wygodnie na kanapie.

Top 5 gier, w które możesz grać jednocześnie na komputerze, tablecie i telefonie

Angry Birds Friends

Angry Birds Friends to taka wersja Angry Birds, w której gramy ze znajomymi w cotygodniowych turniejach. Każdego tygodnia do przejścia mamy sześć nowych poziomów. Ten z naszych znajomych, który zdobędzie w nich łącznie najwięcej punktów, wygrywa turniej i zgarnia najwięcej ptasich monet (Birdcoins). Oprócz tego mamy możliwość ćwiczenia na „zwykłych” poziomach. Przejście wszystkich poziomów na 3 gwiazdki może nie wystarczyć, aby pokonać najbardziej doświadczonych miłośników wściekłych ptaków. Podejmiesz wyzwanie?

Pobierz Angry Birds Friends na Android

Pobierz Angry Birds Friends na iPhone i iPad

Graj w Angry Birds Friends online

Diamond Dash

diamond dash logoDiamond Dash to wciągająca gra logiczna. W ciągu 60 sekund musimy zdjąć z planszy jak najwięcej kolorowych diamentów. Znikają one, kiedy klikamy w grupy po co najmniej trzy diamenty. Zwolnione w ten sposób miejsce wypełniają nowe diamenty, spadające z góry ekranu. Brzmi prosto, rozgrywka trwa bardzo krótko, ale gra wciąga okropnie. Po każdej partyjce mamy ochotę zagrać jeszcze raz i jeszcze raz. W Diamond Dash również uczestniczymy w cotygodniowym konkursach, w których walczymy z naszymi znajomymi.

Pobierz Diamond Dash na Android

Pobierz Diamond Dash na iPhone i iPad

Graj w Diamond Dash online

Candy Crush Saga

candy crush saga logoCandy Crush Saga jest podobna do Diamond Dash. Też mamy planszę z elementami, które musimy łączyć w trzy lub więcej, aby znikały z ekranu. Zamiast diamentów mamy jednak kolorowe cukierki, żelki i inne łakocie. Nie ogranicza nas czas rozgrywki tylko liczba ruchów. To gra zdecydowanie dla tych, którzy nie lubią presji czasu. Nad każdym ruchem można spokojnie pomyśleć. Zamiast rozgrywania wciąż tego samego poziomu non stop, mamy w Candy Crush Saga miłe poczucie postępowania na przód, poziom po poziomie. Na każdym z nich oczywiście rywalizujemy ze znajomymi z Facebooka.

Pobierz Candy Crush Saga na Android

Pobierz Candy Crush Saga na iPhone i iPad

Graj w Candy Crush Saga online

Dragon City

W Dragon City naszym zadaniem jest hodowanie i krzyżowanie smoków! W grze powoli rozbudowujemy nasze miasto, tak aby zapewnić pożywienie dla naszych smoków oraz odpowiednie miejsce do życia. Nowe smoki wykluwają się z jajek, które możemy kupić, lub poprzez krzyżowanie się smoków, które już mamy. Pochodzą one z czterech różnych światów – ziemi, ognia, morza i natury. Smoki rosną i rozwijają się od maleńkich stworzeń, do potężnych i wielkich okazów. Kiedy są gotowe, możemy nimi walczyć w turniejach, zarówno przeciwko naszym znajomym jak i losowym osobom.

Pobierz Dragon City na Android [na razie developer wspiera tylko Samsung Galaxy SII, SIII i SIV, oraz kilka innych nowych modeli]

Pobierz Dragon City na iPhone i iPad

Graj w Dragon City online

Bubble Witch Saga

Bubble Witch Saga logoBubble Witch Saga to wariacja na temat bardzo popularnego gatunku gier typu “bubble shooter”. Na górze ekranu widzimy kolorowe kulki, naszym zadaniem jest strzelać kulką z dołu ekranu tak, aby połączyć co najmniej 3 kulki tego samego koloru. Wtedy znikają one z planszy. Gra Bubble Witch Saga utrzymana jest w oryginalnej stylistyce wiedźm i czarownic. Każdy kolejny poziom jest troszeczkę inny, specyficzny i trudniejszy. Nie znudzimy się grając non stop w ten sam poziom, jak w innych bublu shooterach. Dodatkowo oczywiście widzimy, jak radzą sobie nasi znajomi i z pewnością będziemy chcieli ich pobić!

Pobierz Bubble Witch Saga na Android

Pobierz Bubble Witch Saga na iPhone i iPad

Graj w Bubble Witch Saga online

Również może Cię zainteresować

 1. Premiery grudnia: The Crew i Lara Croft przybędą jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia

  Premiery grudnia: The Crew i Lara Croft przybędą jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia

  Więcej
 2. Total War: Attila – znamy datę premiery

  Total War: Attila – znamy datę premiery

  Więcej
 3. WhatsApp wprowadza szyfrowanie wiadomości

  WhatsApp wprowadza szyfrowanie wiadomości

  Więcej