Top 5 darmowych gier zręcznościowych do pobrania na Androida

Top 5 darmowych gier zręcznościowych do pobrania na Androida

Lubisz wyzwania? Chcesz sprawdzić swoją zręczność i refleks? Szukasz gier, które ci to zapewnią? Nie ma problemu! W Google Play nie brakuje tytułów, które gruntownie przebadają twoje umiejętności. Z setek gier wybraliśmy dla ciebie 5, które na pewno dostarczą ci sporo rozrywki.

Jedne gry wymagają logicznego myślenia, inne strategicznego planowania. Jedne oferują ciekawą fabułę, jeszcze inne szybką akcję. Te tytuły z kolei wymagają szybkości i zręczności. Oto top 5 gier zręcznościowych na Androida.

Swing Copters

Zacznijmy od gry, która wywoła u was furię i chęć roztrzaskania telefonu o ścianę. Twórca najbardziej irytującej gry zeszłego roku, Flappy Bird, powraca w wielkim stylu z nowym tytułem: Swing Copters. Twoje zadanie jest proste – musisz kierować małym ludzikiem ze śmigłem na głowie, omijając ściany i wahadła. Tym razem lecisz jednak w górę, a nie w bok. Po osiągnięciu 4 medali odblokujesz nowe postacie. O ile ci się uda je zdobyć, bo Swing Copters jest równie irytująco trudna jak jej poprzedniczka. Napij się więc melisy, usiądź w wygodnym fotelu, włącz kojącą muzykę i spróbuj przeżyć w grze choć parę sekund.

Pobierz Swing Copters na Androida

Freeze!

Ta gra ma klimat! I to jeszcze jaki. Utrzymana w dość mrocznej stylistyce, z ciekawą ścieżką dźwiękową, Freeze! to gra zręcznościowa, w której musisz znaleźć wyjście z pułapki dla tajemniczego oka. Nie będzie to łatwe, gdyż wydostanie się z pokręconych i dość niepokojących wizualnie labiryntów wcale nie jest proste. Musisz zręcznie przekręcać telefon tak, aby wielkie oko nie natrafiło na śmiercionośną pułapkę.

Pobierz Freeze! na Androida

Zombie Smasher

Nieumarłych nigdy dość. Zombie Smasher to zabawna gra, która będzie od ciebie wymagać przede wszystkim szybkości. Twoim zadaniem jest powstrzymanie nacierających zombie, a możesz to zrobić, po prostu je miażdżąc. Gra ma wesołą, komiksową oprawę graficzną oraz śmieszne efekty dźwiękowe. Zombie Smasher oferuje 3 tryby gry oraz wybór różnych bonusowych broni, które nieco pomogą ci w walce z mózgopożeraczami.

Pobierz Zombie Smasher na Androida

Sonic Dash

Sonic Dash to typowy runner, a nie ma chyba lepszego sposobu na zbadanie swojego refleksu poprzez niekończący się bieg pełen przeszkód. W grze wcielasz się w postać słynnego niebieskiego jeża od firmy SEGA, który musi biec przed siebie, unikając pułapek oraz przeszkód. Po drodze należy zebrać jak najwięcej złotych pierścieni oraz przydatne przedmioty, jak chociażby magnes czy dopalacze. Wraz z rozwojem rozgrywki możesz odblokowywać kolejne postacie z sagi Sonica – od Tailsa po Amy. Gotowy na wieczny maraton?

Pobierz Sonic Dash na Androida

Doodle Jump

Twoim zadaniem w tej grze jest wskakiwanie sympatycznym kosmitą na kolejne platformy. Im wyżej, tym lepiej. Ale w życiu, szczególnie w życiu kreskówkowego przybysza z innej planety, nic nie jest proste. Tak więc im wyżej, tym trudniej! A to platforma się rusza, a to inna nagle zniknie. Gdzieniegdzie przywitają cię groźne stwory, z którymi musisz się zmierzyć, lub dodatkowe przedmioty. Gra, choć nieszczególnie trudna, bez wątpienia jest wciągająca w swojej sympatyczności wykonania.

Pobierz Doodle Jump na Androida

Zobacz także:

Top 5 darmowych gier strategicznych do pobrania na Androida

Top 5 darmowych gier przygodowych do pobrania na Androida

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji