Top 5 darmowych gier-quizów na Androida

Top 5 darmowych gier-quizów na Androida

Jeżeli masz ochotę nieco pogłówkować i zmierzyć się ze swoją wiedzą lub też rywalizować na tym polu z innymi graczami, to świetnie się składa. W Google Play znajdziesz mnóstwo gier-quizów, które powinny zapewnić ci oraz twoim znajomym mnóstwo zabawy. Abyś jednak nie musiał zbyt długo szukać, przygotowaliśmy dla ciebie listę top 5 darmowych quizów do pobrania na twój telefon lub tablet z Androidem.

Logo Quiz

Na rozgrzewkę sprawdźmy, jak radzisz sobie ze znajomością różnych marek i ich graficznych znaków. Logo Quiz to prosta gra, w której musisz rozpoznać logo danej firmy na podstawie niekompletnego obrazka. Jeżeli rozpoznasz logo, wystarczy, że wpiszesz nazwę firmy i przechodzimy dalej. Logo Quiz to aż 18 poziomów i ponad 1000 różnego typu logo do rozpoznania. Uwaga – wciąga!

Pobierz Logo Quiz na Android

True or False

True or False to z kolei gra, w której sprawdzana jest twoja wiedza na różne tematy. Aplikacja zadaje ci pytania, a ty musisz określić, czy jest to prawda, czy może jednak kłamstwo. Gra oferuje ponad 1000 faktów z różnych kategorii. Można w nią grać samemu lub ze znajomymi, dzięki opcji współdzielenia ekranu.

Pobierz True or False na Android

Quizwanie

Quizwanie to wciągająca gra towarzyszka na wzór teleturnieju. Można w nią grać zarówno ze znajomymi, jak i z przypadkowymi osobami. Rozgrywka podzielona jest na rundy pytań, których w Quizwaniu nie brakuje. Gra zawiera ich około 25 tysięcy, pogrupowanych w różne kategorie, więc jest na co odpowiadać. Jeżeli szukasz rozrywki dla dwojga, to Quizwanie może być dobrym wyborem na towarzyski wieczór.

Pobierz Quizwanie na Android

Guess The Song

Lubisz muzykę? To świetnie się składa, bo ta gra sprawdzi twoją muzyczną wiedzę. Aplikacja oferuje ogromną bazę piosenek podzielonych na konkretne kategorie. Możesz więc sprawdzić się, np. w muzyce lat 80. lub rocku. Im szybciej zgadujesz kawałki, tym więcej zbierasz punktów. Te z kolei możesz wymienić na monety, za które kupisz kolejne paczki z muzyką. W Guess The Song znajdziesz również tryb dla dwóch graczy, dzięki czemu możesz wciągnąć w zabawę znajomych.

Pobierz Guess The Song na Android

Brain Wars

Na deser proponujemy Brain Wars. W tej grze możesz zmierzyć się z graczami z całego świata i to w czasie rzeczywistym. Gra oferuje szereg łamigłówek i zadań, które mają pobudzić twój mózg i zapewnić przy okazji dobrą rozrywkę. Dla przykładu – musisz szybko dodawać kolejne liczby. W tym samym czasie osoba po drugiej stronie globu robi to samo. W zależności, ile rozwiążesz równań w wyznaczonym czasie, tyle zdobędziesz punktów, które zliczane są w globalnym rankingu. Brain Wars to świetna zabawa i niemałe wyzwanie.

Pobierz Brain Wars na Android

Zobacz także:

TOP 5 darmowych gier akcji do pobrania na Androida

TOP 5 darmowych gier logicznych do pobrania na Androida

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji