Reklama

Artykuł

Top 5 darmowych gier przygodowych do pobrania na Androida

Kamil Mizera

Opublikowany

Telefon z Androidem w kieszeni, tablet na stole i trochę czasu na odrobinę rozrywki? Świetnie! Pora sięgnąć do przepastnych zasobów Google Play i poszukać jakiejś dobrej gry, która umili nam czas. Tylko co wybrać spośród setek tysięcy tytułów? Może jakąś strategię, platformówkę, runnera, a może karciankę?

Dzisiaj proponujemy ruszyć na poszukiwanie przygody. Ta jednak ma różne oblicza i serwowana jest w wielu formach. Dlatego wybraliśmy dla was top 5 darmowych gier przygodowych na Androida, które bez wątpienia pomogą pokonać chwilową nudę.

Top 5 darmowych gier przygodowych do pobrania na Androida

The Walking Dead: Season Two

Zacznijmy od Zombie. W końcu liczy się pierwsze wrażenie. Oraz mózgi żywych oczywiście. The Walking Dead: Season Two to świetna kontynuacja przygodówki nawiązującej do niezwykle popularnego serialu oraz serii komiksów. W grze wszystko zależy od tego, jaką decyzję podejmiesz. Każda ma swoje konsekwencje, dobre i złe. Gra ma rewelacyjny klimat oraz wciągającą fabułę. Zobacz, czy jesteś w stanie przetrwać apokalipsę zombie.

Pobierz The Walking Dead: Season Two na Android

The Secret Society

Jeżeli jednak nie masz ochoty zmagać się z nieumarłymi, to dlaczego by nie poćwiczyć swojej spostrzegawczości? Przed tobą tajemnicze światy, w których musisz odnajdywać zagubione przedmioty oraz specjalne bonusowe moce ułatwiające wykonanie zadania. Nie zabrakło również mini-gier, dzięki którym The Secret Society jest jeszcze bardziej wciągające. Jeżeli lubisz zabawę w odkrywcę, to gra ta przypadnie Ci do gustu.

Pobierz The Secret Society na Android

Thor: The Dark World

Z drogi śmiertelnicy! Oto przed wami bóg piorunów i burzy w wydaniu Marvela, posiadacz magicznego młota Mjöllnira. Thor to gra, w której wcielisz się w postać tego nordyckiego/międzygalaktycznego superbohatera i ruszysz w podróż pełną przygód i walki. Po drodze będziesz usprawniać swoją postać, dodając jej nowy ekwipunek, moce i umiejętności. Przed tobą 90 misji i niebagatelna oprawa graficzna. Do boju!

Pobierz Thor: The Dark World na Android

Gun Bros 2

Gotowi na futurystyczną strzelaninę? W Gun Bros 2 kierujemy uzbrojonymi po zęby rozrabiakami, których celem jest totalna demolka z wykorzystaniem wszelkiego rodzaju broni. Misja po misji oczyszczamy plansze, zbieramy pieniądze i inwestujemy je w jeszcze lepsze uzbrojenie oraz bonusy. Gra nie odznacza się szczególnie rozbudowaną fabułą: iść, niszczyć, pokonywać bossów. Ale nie wszystkie gry muszą mieć szekspirowski rozmach, prawda?

Pobierz Gun Bros 2 na Android

Oh My Goat

Na koniec proponujemy mniej strzelania i zombie, a więcej… kozy. Kto nie lubi tych przesympatycznych, czasami, zwierzaków? W Oh My Goat podróżujemy wesołą kozą przez kolejne plansze i uwalniamy zwierzęta w niebezpieczeństwie. Uwaga, choć koza sympatyczna, to rozgrywka bynajmniej do prostych nie należy.

Pobierz Oh My Goat na Android

Oczywiście, w Google Play znajdziecie znacznie więcej przygodówek, niż te 5 wymienionych wyżej. Które z nich byście nam polecili?

Zobacz także:

Również może Cię zainteresować