TOP 5 darmowych gier akcji do pobrania na Androida

TOP 5 darmowych gier akcji do pobrania na Androida

Nie ma to jak dobra gra, która wywołuje dreszczyk emocji i napięcie. Gra, która przyśpiesza bicie serca, podwyższa ciśnienie krwi, wzbudza emocje i sprawia, że trudno się od niej oderwać. Nie ma to jak dobra gra akcji!

Tych oczywiście nie brak w Google Play. Czasami jednak trudno coś wybrać z tysięcy oferowanych tytułów. Nie ma zmartwienia, pomożemy! Oto top 5 darmowych gier akcji do pobrania na Androida.

BLOOD & GLORY

Krew i chwała! Trudno o bardziej wymowny tytuł. Wątek fabularny jest niezwykle prosty. Jesteś gladiatorem, tutaj jest arena, tam twoja broń, a na wprost twój przeciwnik. Wiesz, co robić! Nie daj się zabić i pokaż, kto jest lepszy. Mechanika gry nie jest szczególnie skomplikowana: blokuj ciosy, stosuj uniki, wyprowadzaj ataki. Z czasem będziesz mógł nabyć lepszy ekwipunek oraz broń, dzięki którym nie straszne ci będą żadne starcia. Klimat, rozwój postaci i sporo emocji w trakcie pojedynku – czego chcieć więcej?

Pobierz BLOOD & GLORY na Androida

Call of Mini™ Infinity

Porzućmy na chwilę mroczne czasy rzezi na arenie i przenieśmy się w przyszłość, gdzie znajdziemy rażące laserem bronie lub energetyczne kule miotające. Call of Mini Infinity to dość ciekawa strzelanka, w której musisz wykazać się zręcznością, sprytem i nie dać się zdezintegrować. Gra opiera się na trybie wieloosobowym, co znaczy, że emocji nie zabraknie. Do wyboru masz sporo ciekawych trybów, w tym 4v4 deathmatch, king of the hill czy fight for cash. Gra wymaga od ciebie odpowiednich umiejętności i strategicznego planowania, dzięki czemu jest dużo bardziej satysfakcjonująca niż inne strzelanki, w których wystarczy jedynie szybko dotykać ekranu. Oczywiście istnieje również tryb kariery, w którym można ulepszać postać, kupować broń i ekwipunek. Gotowy na całkiem niezłą „nawalankę”?

Pobierz Call of Mini™ Infinity na Androida

Shadow Fight 2

Pamiętasz dobrego, starego Tekkena? Lubisz pojedynki w klimacie ninja? Dobrze się składa, bo Shadow Fight 2 jest właśnie tym, czego możesz szukać. Zmierz się z przeciwnikiem i pokaż mu, kto jest lepszy. Gra ma dość old-schoolowy tryb kontroli bohaterów w postaci wirtualnego joysticka oraz guzików do zadawania uderzeń i kopniaków. Ale to tylko dodaje grze klimatu. Shadow Fight 2 ma fajną komiksową stylistykę oraz tryb rozwoju, dzięki któremu można się dozbroić przed kolejnym pojedynkiem. Wypolerowałeś już swoje shurikeny?

Pobierz Shadow Fight 2 na Androida

Six-Guns

Zostawmy za sobą pojedynki walecznych samurajów i przenieśmy się nieco na zachód. Dziki Zachód. Six-Guns to gra, której akcja toczy się w opanowanym przez szybkostrzelnych i wiecznie podpitych kowbojów świecie. Nie jest to jednak klasyczna gra w klimatach westernu. Chyba, że za taki uznamy strzelanie do… zombie i wampirów. Gra to 40 różnorodnych misji, w tym pościgi na koniach, potyczki ze złodziejami lub obrona przed falami nacierających wrogów. Do odblokowania mamy 8 różnych koni, 19 typów broni oraz kolekcję kowbojskiej mody. Six-Guns to ciekawa mieszanka westernu, strzelanki, zombielandu, a wszystko to zamknięte w ramach klasycznego TPS-a (third person shooter). Aż strach pomyśleć, z kim muszą walczyć Indianie.

Pobierz Six-Guns na Androida

Dead Trigger 2

A skoro przy nieumarłych jesteśmy, to na koniec nieco o nich. Jeżeli chcesz posmakować zombie apokalipsy, to Dead Trigger 2 jest dla ciebie. Cel rozgrywki jest prosty – wykończyć jak największą liczbę nieumarłych i przeżyć. Do dyspozycji dostaniesz szereg broni, dzięki którym możesz dokonać epickiej masakry. Przed tobą krwawa przeprawa przez 9 regionów i 30 map. Dokonasz jej dzięki 33 różnym rodzajom zabójczych narzędzi (nic tak nie działa na zombie jak dobra piła mechaniczna, prawda?). Gotowi na pogrom mózgożernych umarlaków?

Pobierz Dead Trigger 2 na Androida

Zobacz także:

Top 5 darmowych gier zręcznościowych do pobrania na Androida

Top 5 darmowych gier strategicznych do pobrania na Androida

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji