Top 10 – najlepsze symulatory na Androida

Top 10 – najlepsze symulatory na Androida

Ogromna część przyjemności z grania w gry polega na możliwości wcielenia się w fantastyczne, nowe role. Okazuje się jednak, że takie zawody jak rolnik, operator dźwigu czy kierowca ciężarówki są dla wielu osób równie odległe i fantastyczne jak astronauta. Dla tych, którzy wolą wcielić się w bardziej realistyczne role, zamiast strzelać do kosmitów lub biegać po lesie z elfami, przygotowaliśmy listę 10 najciekawszych symulatorów na Android.

1 Bridge Constructor Free

Bridge constructor free na AndroidBridge Constructor Free pozwala nam zostać konstruktorem mostów. Gier tego typu było już wiele, ale każda następna daje nam ogromną frajdę. Nie inaczej jest z Bridge Constructor Free na Android. Do wyboru mamy aż cztery rodzaje surowców budowlanych: drewno, stal, liny oraz beton. Oczywiście wraz ze zwiększaniem się poziomu trudności poszczególnych poziomów, będziemy potrzebować coraz więcej materiałów. W ten sposób sprostamy coraz większym przestrzeniom, które musimy połączyć mostem. Nasze dzieło testujemy wpuszczając na most samochód osobowy lub dla zyskania większej liczby punktów – ciężarówkę. Jeśli lubicie budować mosty, to Bridge Constructor Free spodoba Wam się na pewno.

Pobierz Bridge Constructor Free

2 Helicopter Pilot Free

Helicopter Pilot Free na AndroidHelicopter Pilot Free to symulator helikoptera na Android. W darmowej wersji posiada tylko 4 misje, ale sterowanie helikopterem nie należy do najłatwiejszych, więc zajmie nam trochę czasu opanowanie tej umiejętności. Aby na każdym poziomie uzyskać 3 gwiazdki musimy rzeczywiście się postarać i poprowadzić naszą maszynę szybko, sprawnie i bezbłędnie. Jeśli kiedykolwiek myśleliście o pilotowaniu helikoptera, to ten symulator daje namiastkę trudności tego zadania.

Pobierz Helicopter Pilot Free

3 Truck Driver 3D

Truck driver 3D na Android

Truck Driver 3D to symulator jazdy ciężarówką. Przed nami wiele misji bardzo różnorodnymi pojazdami. Są to nie tylko typowe ciężarówki, ale także TIR, wózek widłowy czy buldożer. Do dyspozycji mamy 4 mapy i 10 misji w każdej ze scenerii. Musimy być nie tylko precyzyjni podczas kierowania tymi pojazdami, ale także w miarę szybcy. Paliwa nie starczy nam na wielokrotne poprawki trasy. Grafika nie zachwyca, ale spełnia swoje zadanie. Jeśli szukasz symulatora wielu pojazdów na raz, to Truck Driver 3D na Android będzie doskonałym wyborem.

Pobierz Truck Driver 3D

4 The Little Crane That Could

The Little Crane That Could

The Little Crane That Could to symulator dźwigu. To perełka wśród innych gier wymienionych w tym artykule. Dlaczego? Największe wrażenie zrobiła tym, że jej twórca nie starał się tworzyć grafiki 3D, do czego nie miał technicznych środków. Grafika 3D w wielu grach wygląda na bardzo przestarzałą. W The Little Crane That Could grafika jest schematyczna, prosta, niczym ze schematów technicznych, ale to zupełnie nie przeszkadza. Wprost przeciwnie, stwarza ciekawy, surowy budowlany klimat. Sama rozgrywka jest bardzo przyjemna, sterowanie proste, choć wymaga trochę wprawy.

Pobierz The Little Crane That Could

5 Historical Landings

Historical Landings na Android

Historical Landings to symulator lotniczy osadzony w czasach II Wojny Światowej. Nie skupia się jednak na walkach myśliwców czy bombardowaniach. Naszym zadaniem są bardzo podstawowe czynności pilota: startowanie, lot i lądowanie. Wydaje się Wam to takie proste? Nawet na poziomie łatwym to lądowanie nie jest takie proste. Jeśli szukasz w miarę realistycznego symulatora lotu, Historical Landings będzie jak znalazł.

Pobierz Historical Landings

6 Train Sim

Train Sim na AndroidTrain Sim to symulator pociągów. Symulator jednak dość specyficzny. Przyjemność z grania w tę grę sprowadza się jednak głównie do oglądania różnego rodzaju pociągów. Podczas jazdy możemy dynamicznie zmieniać lokomotywy (31 do wyboru), składy wagonów (21 rodzajów) oraz kamery, z której widzimy nasz pociąg. Nie musimy martwić się o wykolejenia czy zmianę toru. Możemy tylko zwiększać lub zmniejszać prędkość pociągu i podziwiać jak majestatycznie się porusza w 6 różnych lokacjach. Jeśli oglądanie pociągów to Twoja pasja, Train Sim jest dla Ciebie.

Pobierz Train Sim

7 Demolition Master 3D FREE

Demolition master 3D Free na Android

Demolition Master 3D FREE to symulacja w której wreszcie nie budujemy, a burzymy. To naprawdę świetna zabawa powtarzać każdy poziom, aż dojdziemy do perfekcji. W grze dostępnych jest wiele poziomów, na każdym z nich znajdziemy trochę inne zadanie. Będziemy musieli nie tylko korzystać z różnych materiałów wybuchowych do niszczenia konstrukcji zbudowanych z różnych materiałów. Często konstrukcja musi zawalić się w pewien określony sposób. To sprawia, że gra wciąga na wiele godzin i jest dla nas wyzwaniem.

Pobierz Demolition Master 3D FREE

8 MAYDAY! Emergency Landing

Mayday emergency landing na Android

MAYDAY! Emergency Landing to kolejny symulator lotniczy na liście. Ten skupia się jeszcze bardziej na jednym elemencie fachu pilota – umiejętności lądowania w każdych warunkach. Nieważne czy pada silny deszcz, jest wichura, czy mamy noc. Do tego w grze zachodzą nieprzewidziane wypadki takie jak wyłączenie się silnika czy problemy z wysunięciem lotek na skrzydłach. Każdy porządny pilot powinien umieć poradzić sobie z takimi przeciwnościami. Czy Ty umiesz? Przekonaj się w symulatorze lotu na Android.

Pobierz MAYDAY! Emergency Landing

9 Elevator Simulator 3D

Elevator Simulator 3D na Android

Elevator Simulator 3D to bardzo specyficzna gra. Symuluje bardzo realistycznie działanie windy, która może zatrzymać się na trzech piętrach. Gra posiada bardzo dopracowaną grafikę 3D ze wszystkimi najmniejszymi szczegółami wyglądu i działania windy. Nie tylko wewnątrz, ale także na zewnątrz. Mechanizm poruszania się lin, kabiny oraz przeciwwagi został wzorowo przedstawiony. Tylko… To wszystko! W grze możemy przejechać się w górę i w dół, zatrzymać na każdym piętrze i nic więcej. Nie możemy spróbować swoich sił na przykład przy montażu lub projektowaniu nowej windy. Gra jest w całości płatna, jeśli więc zdecydujecie się na jej zakup, musicie być wielkimi fanami jeżdżenia windą. W innym wypadku może czekać was rozczarowanie.

Pobierz Elevator Simulator 3D

10 Farming Simulator

Farming simulator na Android

Farming Simulator 2012 to symulator farmy na telefony i tablety Android. To uproszczona wersja gry na Farming Simulator na PC. To symulator z prawdziwego zdarzenia! Przed nami mnóstwo roboty. Musimy kupować nasiona, siać, orać, nawozić pola a potem zbierać i transportować plony. Aby podołać tym zadaniom mamy do dyspozycji cały arsenał maszyn rolniczych takich jak traktory, kombajny, siewniki i brony. Jeśli lubisz wiejskie klimaty, to Farming Simulator 2012 na Android Cię nie zawiedzie.

Pobierz Farming Simulator

Który symulator na Android podoba Wam się najbardziej?

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji