The Sims 4 – twórcy mają świetny sposób na piratów

The Sims 4 – twórcy mają świetny sposób na piratów

Gra The Sims 4 ma ciekawe zabezpieczenie przeciwko piratom. W tej popularnej serii twórcy zakrywają nagich bohaterów pikselami, by nie wystawiać graczy na „goliznę”. Jeśli ktoś gra jednak w piracką wersję, „pikseloza” nie ogranicza się do nagich części cała, a dotyczy całej gry.

W efekcie korzystanie z pirackiego The Sims 4 stanie się po prostu niemożliwe. Co ciekawe, wielu graczy zaczęło zgłaszać to jako błąd. Tym samym ujawnili się jako piraci. Raczej wątpliwe, by EA pomogło im w jakikolwiek sposób z tym problemem. Jak można zobaczyć na obrazku, który widzicie powyżej, gra po przejściu pikselowego liftingu wygląda naprawdę ciekawie. Szczególnie, jeśli ktoś jest wielkim fanem Minecrafta

Co ciekawe, The Sims 4 nie jest pierwszą grą, która wprowadza tak ciekawe zabezpieczenia przed piratami. W 1993 roku w grze Strike Commander można było zauważyć podobny mechanizm. Jeśli ktoś korzystał z pirackiej wersji, powodowało to, że gracz był atakowany przez swoich własnych sprzymierzeńców. W GTA IV uruchomienie pirackiej wersji sprawiało, że kamera zachowywała się, jakby sterował nią ktoś pijany. W efekcie rozgrywka była całkowicie niemożliwa.

Źródło: PlayerAttack

Zobacz także:

Dziś premiera The Sims 4, znamy już cheaty!

The Sims 4: zobacz zalecane wymagania sprzętowe

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji