Reklama

Artykuł

Tamagotchi na Android: Najlepsze alternatywy dla Pou

admin

Opublikowany

Tamagotchi w postaci breloczków były hitem lat 90-tych ubiegłego wieku. Później jednak zrobiło się cicho wokół wirtualnych zwierzątek.. Do czasu boomu na smartfony. To właśnie na urządzeniach mobilnych olbrzymią popularnością cieszy się opieka nad Pou i innymi stworami. My postanowiliśmy przedstawić najciekawsze gry tego typu na Android.


Chcesz wiedzieć więcej na temat Pou?

Przeczytaj nasz poradnik – TUTAJ


Pou: uroczy ziemniak

Pou to aktualny hit Google Play. To miłe, przyjazne stworzenie, o które trzeba się troszczyć. Musimy zadbać o swojego Pou: umyć go, nakarmić itd.. Atutem aplikacji są mini-gry. Grając w nie wprawiamy nasze wirtualne stworzonko w dobry nastrój. W nich też zbieramy złote monety. Wirtualne pieniądze możemy przeznaczyć na żywność, tapety i zabawki. W grze znajdziemy pasek informujący nas o potrzebach naszego Pou. To gra to absolutny „must-have” dla fanów tamagochi, posiadających telefon z Androidem.

Tamagotchi na Android: Najlepsze alternatywy dla Pou

Pobierz Pou

Furdiburb: zaopiekuj się kosmitą

Furdiburd to jajko zgubione przez kosmitów. Na początku gry musimy sprawić, by zwierzątko wykluło się z jajka. Opiekujemy się nim zarówno zanim się wykluje jak i później. W grze nie tylko zajmujemy się małym kosmitą, ale także uprawiamy dla niego jedzenie. Nasz Furdiburd wybiera się na wycieczki. Podczas nich rozwiązujemy zagadki i zbieramy punkty.

Pobierz Furdiburb

Hatchi: klasyczne Tamagochi na Android

Hatchi wielu osobom pozwoli przenieść się w czasy swojego dzieciństwa. Aplikacja symuluje oryginalne Tamagotchi. Znajdziemy więc pikselową grafikę podobną do tej z breloczków. Zasady działania są również wierne oryginałowi. Poza opieką nad wirtualnym zwierzakiem mamy też dostęp do sześciu mini gier. Powiewem współczesności jest możliwość dzielenia się osiągnięciami w serwisach społecznościowych.

Pobierz Hatchi

My Virtual Pet Care: Lider mini gier

My Virtual Pet Care to kolejne proste i kolorowe tamagotchi. Spośród innych gier tego typu wyróżnia się bardzo ciekawymi mini-grami. Są nimi popularny wąż i klon gry Doodle Jump. Za zarobione w grach monety możemy zakupić dodatki dla naszego zwierzaka. Są to nowe uszy, okulary oraz inne elementy, które pozwolą rozwinąć się naszemu wirtualnemu pupilowi.

Pobierz My Virtual Pet Care

Drago Pet: zaadoptuj smoka w 3D

Jeśli Hatchi i My Virtual Pet Care są dla was za proste, a wciąż chcecie opiekować się wirtualnym zwierzakiem to pobierzcie Drago Pet. W tej grze opiekujemy się małym smokiem. Gra pozwala na zabawę nawet przez wiele miesięcy. Na samo wyklucie się smoka musimy poczekać około 30 minut. Na szczęście nie musimy mieć otwartej aplikacji, stan naszego smoka sprawdzimy także z paska powiadomień. Atutem gry jest także grafika 3D. Drago Pet może być naszym doskonałym smoczym towarzyszem.

Pobierz Drago Pet

Tamagotchi PET: Tylko dla dzieci

Gry Tamagotchi wciągają zarówno dorosłych jak i dzieci. Tym najmłodszym graczom szczególnie polecamy Tamagotchi PET. Gra jest bardzo kolorowa, prosta i ma miłą ścieżką dźwiękową. Zasady są takie same jak we wszystkich grach polegających na opiekowaniu się zwierzątkami. Oprawa gry z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym. Należy pamiętać jednak o tym, że zużywa ona dużo baterii, gdy jest uruchomiona.

Pobierz Tamagotchi PET

A Wy którym Tamagochi zamierzacie się opiekować?

Również może Cię zainteresować