Świnka Peppa – najlepsze gry na telefon i tablet Android, iPhone i iPad

Świnka Peppa – najlepsze gry na telefon i tablet Android, iPhone i iPad

Najmłodsi uwielbiają Świnkę Peppa. Czy wiecie, że ta miła bohaterka animowanego serialu jest dostępna na smartfonach? Kochany różowy zwierzak z pewnością umili dzieciom czas.

Świnka Peppa jest uwielbiana przez dzieci na całym świecie. Serial opowiadający o codziennym życiu antropomorficznej świnki Peppy emitowany jest na kanale MiniMini+, a wcześniej był dostępny także w TVP. Teraz ta ulubiona bohaterka przedszkolaków może umilać im czas w podróży, w gościach i innych miejscach, a wszystko to dzięki serii gier dostępnej na smartfony z systemem Android oraz iPhone.

Jeśli jeszcze nie znacie Świnki Peppy to musicie wiedzieć, że zachowuje się ona jak ludzie, mieszka w zwykłym domu, posiada młodszego brata George’a oraz mamę i tatę. W kolorowym świecie mieszkają też inne zwierzęta jak owca Susie, pies Danny, czy króliki. W serialu dzieci są świadkami licznych zabawnych przygód.

Świat przedszkolaków oszalał na punkcie świnki Peppy. W sklepach znajdziemy koszulki, kredki i inne gadżety. Nie mogło, więc zabraknąć też aplikacji dla smartfonów. Jeśli chcecie sprawić radość maluchom, to zainstalujcie im jedną z kilku aplikacji. Z pewnością zajmą się swoją ulubioną kreskówką na jakiś czas.

Baw się ze świnką Peppą

Powstało już kilka tytułów ze świnką Peppą w roli głównej. Z pewnością przydadzą się gdy trzeba będzie czymś zająć malucha lub po prostu pobawić się z nim na chwile. Małe gry, a sprawią dziecku wiele radości.

Peppa Pig’s Party Time

PPParty TimeW tej grze naszym zadaniem jest przygotowanie przyjęcia. To jedna z najpopularniejszych gier o śwince Peppa. Należy ugotować ciasta, przygotować dekorację i narysować zaproszenia. Frajda gwarantowana zwłaszcza, że dostępny jest też tryb gry wieloosobowej. Peppa Pig’s Party Time stworzona jest z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 6 lat.

Pobierz Peppa Pig’s Party Time dla Android

Pobierz Peppa Pig’s Party Time dla iPhone

Peppa Pig’s Sports Day

PPSports DayPo ciastach i przyjęciach, czas na trochę aktywności fizycznej. W Peppa Pig’s Sports Day zajmiemy się bieganiem przez płotki, skokami w dal, wyścigami rowerowymi i produkcją lodów. Co ważne, jak wszystkie oficjalne gry z serii o Śwince Peppa, gra nie posiada płatności w aplikacji, ani nie gromadzi żadnych danych osobistych. Dzieci mogą, więc bez obaw grać na naszych telefonach. Peppa Pig’s Sports Day została również stworzona z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 6 lat.

Pobierz Peppa Pig’s Sports Day na Android

Pobierz Peppa Pig’s Sports Day na iPhone

Peppa Pig – Happy Mrs Chicken

HappyMrsChickenKolejna gra na bazie popularnej kreskówki polega na sianiu zbóż, zbieraniu jajek oraz skakaniu do kałuż oraz wielu innych atrakcjach. To świetny sposób na zaangażowanie dzieci do polubienia przyrody. Gra jak pozostałe z serii jest prosta, zabawna i graficznie dopracowana. Również jest adresowana do najmłodszych w wiek od 3 do 6 lat.

Pobierz Peppa Pig – Happy Mrs Chicken na Android

Pobierz Peppa Pig – Happy Mrs Chicken na iPhone

Peppa Pig Memory

PPMemoryPamięć to już klasyczna gra dla dzieci, która polega na odnajdywaniu par takich samych kart. W tym przypadku musimy odkryć pary owoców. Całość okraszona jest świetnymi animacjami z świnką Peppa w roli głównej. Do tego należy dodać dwa poziomy oraz grafiki w wysokiej jakości i mamy jeden z najlepszych tytułów z całej serii.

Pobierz Peppa Pig Memory na Android

Peppa Pig Jumping

PPJumpingKolejna gier z serii polega na łapaniu wszystkich słodyczy, które spadają z nieba i jednoczesne unikanie kawałków węgla zrzucanych przez czarownicę latającą na miotle. To zabawna i prosta gra dla wszystkich, ale grafika nie jest najwyższych lotów.

Pobierz Peppa Pig Jumping na Android

Peppa Pig – Polly Parrot

PPPolly ParrotPolly Parrot to najpopularniejsza gra z serii o śwince Peppa. Zawiera ona wszystkich bohaterów z świńskiej rodzinki oraz oryginalne dźwięki z kreskówki. Naszym celem jest opieka nad papugą Polly, musimy się z nią bawić, karmić ją i rozmawiać z nią. Idealna gra dla dzieci od 3 do 6 lat.

Pobierz Peppa Pig – Polly Parrot na Android

Peppa, świnka taka jak my?

Czemu świnka Peppa osiągnęła taki sukces? Świat kolorowych gradientów w 2D wydaje się nie być jakoś szczególnie atrakcyjny. Okazuje się jednak, że dzieci i ich rodzice w tej kreskówce odnajdują siebie. Ci mili bohaterowie posiadają swoje wady i zalety, miewają chwile słabości jak i radości. Babcia, zachowuje się jak babcia, tata jest bałaganiarzem, który okazuje się też mistrzem w skokach do kałuży.

Mówiąc krótko, trudno jest nie pokochać świata świnki Peppa, który jest nam tak bliski. To klasyczna rodzinka, tylko ze świńskim ogonkiem. A teraz możemy zabawić nasze dzieci lub dzieci naszych bliskich grami na smartfony z systemem Android oraz iPhone i iPad. To kolorowe gry, które są sprawdzone i bezpieczne, a w dodatku gwarantują wiele frajdy.

Chcecie gry na komputer dla najmłodszych? Nic trudnego, posiadamy cały katalog gier i programów dla systemu Windows.

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji