Reklama

Artykuł

Stabilna wersja Chrome 64 bit już wydana

Stabilna wersja Chrome 64 bit już wydana
Paweł Kański

Paweł Kański

  • Zaktualizowany:

Dziś wydano Google Chrome 64 bit. To finalna wersja, która według zapowiedzi twórców powinna gwarantować większa stabilność, szybszą pracę i większe bezpieczeństwo.

Chrome 64 bit

Według jednego z twórców tej wersji przeglądarki Chrome 64 bit wnosi lepsze dekodowanie wideo podobno aż o 15%. W praktyce powinno się to przełożyć na lepszą i bardziej płynna pracę stron takich jak YouTube.

Teoretycznie zastosowanie 64-bitowej architektury powinno zagwarantować użytkownikom większą stabilność. Niemniej jednak zależy to też od całej konfiguracji komputera, programów i wtyczek przeglądarki, z których korzystamy.

Zanim pobierzecie Chrome 64 bit musicie wiedzieć, że nie wspiera on 32-bitowych wtyczek. Jednak część najważniejszych dodatków takich jak Adobe Flash czy Microsoft Silverlight oferują już 64-bitowe wersje.

Przeglądarkę można pobrać z oficjalnej strony Google: Google Chrome 64 bit dla Windows. Wersja na Maca jeszcze nie jest gotowa, ale powinna pojawić się wkrótce. Na razie dostępna jest tylko wersja beta dla OS X.

Dziś wydano także Google 37, stabilną wersję dla systemów 32-bitowych.

Źródło: The Chromium Blog

Zobacz także:

Chrome beta w wersji 64-bitowej już gotowy do pobrania!

Google poprawi błąd Chrome, który wysysa baterię laptopa

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Paweł Kański

Paweł Kański

Najnowsze od Paweł Kański

Editorial Guidelines