Reklama

Artykuł

Ślub w wersji 2.0. Zorganizuj najważniejszy dzień w swoim życiu dzięki aplikacjom weselnym!

Maria Baeta

Opublikowany

Wybór sukni ślubnej, znalezienie idealnej sali weselnej, zaproszenie gości. Przygotowania do ślubu wymagają wiele uwagi, ale przy pomocy smartfona, tabletu i odpowiednich aplikacji mogą być dużo łatwiejsze.

Organizacja wesela dla narzeczonych może być sporym wyzwaniem. Stres, nerwy i wiele innych rzeczy na głowie to norma. Każdy marzy, aby ten najważniejszy dzień w życiu wyglądał najpiękniej i najlepiej. W erze internetu, smartfonów i tabletów może być to naprawdę łatwe.

Ślub w wersji 2.0. Zorganizuj najważniejszy dzień w swoim życiu dzięki aplikacjom weselnym!

Zebraliśmy najciekawsze i najlepsze ślubne aplikacje, które pomogą wam w drodze do ołtarza. Zapewniamy, że z nimi ten dzień będzie łatwiejszy.

Loverly: ślubny Pinterest

Wszyscy chcemy, aby ten dzień był wyjątkowy. Niektórzy mają swoją wizję ślubu wymyśloną już od dziecka, najczęściej jednak brakuje inspiracji. Jeśli chodzimy na śluby znajomych, to mniej więcej wiemy, czego chcemy lub nie. Warto jednak spojrzeć na inne śluby z całego świata. Tutaj z pomocą przychodzi Loverly będący swoistym weselnym Pinterestem.

W aplikacji znajdziemy pomysły na suknie ślubną, garnitur, dekoracje, tort weselny, niestandardowe zaproszenia i wiele innych ślubnych elementów, które będzie można wykorzystać przy naszej uroczystości.

Wedding Lookbook by The Knot: znajdź swój wymarzony strój

The Knot to jeden z najpopularniejszych serwisów wśród amerykańskich narzeczeństw. Aplikacja ta posiada olbrzymią bazę sukien ślubnych. The Knot to także źródło do poszukiwania strojów dla świadków i gości weselnych. Chociaż aplikacja pokazuje tylko sklepy z USA, to zawsze można się zainspirować i szukać podobnych produktów w lokalnych sklepach lub próbować je sprowadzić.

My Wedding: stwórz ślubną stronę internetową

Jeśli chcesz w ciekawy sposób zaprosić gości na wesele, stwórz stronę internetową. Nie musisz tego robić na WordPressie albo innej platformie blogowej, nie musisz też budować strony od podstaw. Bardzo pomocnym rozwiązaniem jest serwis My Wedding.

Zarejestruj się i postępuj zgodnie z instrukcjami. Na dedykowanej stronie umieścisz szczegóły ślubu, dodasz odliczanie czy prześlesz wasze zdjęcia, a to jeszcze nie wszystko!

Our Wedding Planner: ślub pod kontrolą

Our Wedding Planner to organizer ślubny wydany wyłącznie na system Android. To co jest jego największą zaletą to prostota w bardzo przejrzystym interfejsie. Jednocześnie aplikacja zawiera wszystkie niezbędne opcje, aby idealnie przygotować ślub łącznie z możliwością planowania wydatków i ich kontroli.

Wedding Happy: organizacja wesela to świetna gra!

Posiadacze iPhone’a mogą za to skorzystać z Wedding Happy. Ten organizer ślubny zamienia przygotowania w swoistą grę z samym sobą. Możemy obserwować nasze postępy dzięki wygodnym listom i wykresom. Jest też odliczanie dni pozostałych do uroczystości. Wedding Happy ma ciekawy interfejs i przypomina nieco aplikacje fitness jak na przykład Noom.

Wedshoots: ślubny Instagram

Ślub to nie tylko zdjęcia stworzone przez profesjonalnych fotografów, ale też przez nasze rodziny i bliskich. Każdy dziś robi zdjęcia i warto zebrać je w jedno miejsce. Wedshoots to swoisty Instagram dla ślubnych zdjęć. Możemy tam utworzyć prywatny album i podzielić się z gośćmi całym zbiorem zdjęć ze ślubu. To pełna galeria z możliwością komentowania, stosowania filtrów, dzielenia się w serwisach społecznościowych, a nawet drukowania.

Posing app: pozuj jak gwiazdy

Nie wychodzisz dobrze na zdjęciach? Chcesz wyglądać na fotografiach jak celebryci? Skorzystaj z aplikacji Poses. Dzięki niej opanujesz pozy, które świetnie prezentują się na zdjęciach. Aplikacja ta jest zbiorem inspiracji i porad, jeśli chodzi o ustawianie się do zdjęć. Dzięki temu zdjęcia z najpiękniejszego dnia w twoim życiu będą naprawdę perfekcyjne.

Mniejsze nerwy i oszczędność czasu

Wykorzystaj nowe technologie i oszczędź sobie stresów związanych z przygotowaniem. Dzięki plannerom ślubnym nie zapomnisz o niczym, a inne aplikacje dostarczą niezbędnych inspiracji. Zaoszczędzisz czas, a często też pieniądze! Niech telefon stanie się Twoim ślubnym asystentem!

Zobacz także:

Również może Cię zainteresować