Skype ulepszy wkrótce jakość wszystkich rozmów

Skype ulepszy wkrótce jakość wszystkich rozmów

Twórcy popularnego klienta VoIP Skype zapowiadają poprawienie jakości połączeń głosowych. Wkrótce ma do nas trafić aktualizacja, która w znaczący i odczuwalny sposób polepszy jakość dźwięku w czasie rozmów. Bez względu na to, czy będzie się rozmawiać z domu, czy z zatłoczonej ulicy.

Technologią, która ma zmienić jakość rozmów, nazywa się advanced audio processing technology. Brzmi dosyć skomplikowanie, ale według twórców Skype’a to dosyć proste. Chodzi głównie o to, by aplikacja lepiej współpracowała z poszczególnymi częściami smartfona czy tabletu, dzięki czemu dostarczy nam dźwięk lepszej jakości. Dla przykładu za pomocą advanced audio processing technology Skype będzie mógł wykorzystać dodatkowe mikrofony i np. tylną kamerę w telefonie. Ma to się przełożyć na dużo lepszą jakość dźwięku i większy komfort rozmowy.

Aktualizacja ma dotrzeć na wszystkie platformy obsługiwane przez Skype, w tym Androida, iOS-a, Windows Phone’a i Windowsa. Nie wiemy dokładnie, kiedy nowa wersja aplikacji zostaniee wydana. Na pewno wszyscy czekamy na nią z niecierpliwością…

Źródło: Skype

Zobacz także:

Aktualizacja Skype naprawi błąd ze zduplikowanymi powiadomieniami!

Microsoft wyłącza Skype użytkownikom Windows Phone

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji