Reklama

Android – wkrótce nowy wygląd sklepu Google Play? Zobacz zdjęcia

Android – wkrótce nowy wygląd sklepu Google Play? Zobacz zdjęcia

Wraz z nadchodzącą aktualizacją systemu Android zmieni się też wygląd wielu aplikacji. Nowe wytyczne ich projektowania, nazywane Material Design, wymagają od twórców świeżego podejścia do tematu. Jak donosi Android Police, wkrótce dużą aktualizację, która zmieni całkowicie wygląd aplikacji, dostanie Google Play Store. Sklep Google będzie więc prawdopodobnie jednym z pierwszych przykładów wykorzystania Material Design w praktyce.

Zrzuty ekranu nie są oficjalnymi materiałami Google, więc lepiej podchodzić do nich z pewną dozą ostrożności. Podobnie jak ma to miejsce ze wszystkimi przeciekami, nie można w żaden sposób zagwarantować, że są one autentyczne. Zerknąć jednak na pewno nie zaszkodzi:

Google Play StoreGoogle Play Store

Zmiany będzie jednak lepiej widać, porównując nowy wygląd ze starym. Oto zrzuty ekranu zestawiające aktualny (po lewej) wygląd z nowym:

Nowy wygląd sklepu Google Play

Więcej grafik znajdziecie pod tym linkiem.

Nie mamy żadnych danych o tym, kiedy aktualizacja mogłaby zostać wydana użytkownikom. Najpewniej pojawia się jeszcze przed premierą Androida L, której można spodziewać się na jesieni.

Zobacz także:

Źródło: Androidpolice

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Reklama

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji

Reklama