Reklama

Graph Search testowany w aplikacji Facebook

Graph Search testowany w aplikacji Facebook

Graph Search, zaawansowana wyszukiwarka osób i informacji, prawdopodobnie trafi wkrótce do użytkowników mobilnej aplikacji Facebooka. Pojawienie się w niej nowej funkcji zauważył Seth Fiegerman, dziennikarz pracujący dla Mashable. Wszystko wskazuje więc na to, że Graph Search po okresie testowania trafi do tych z użytkowników aplikacji, którzy już korzystają z socjogramu na swoim koncie Facebook.

Graph Search w aplikacji mobilnej Facebooka

Socjogram, bo tak po polsku brzmi nazwa Graph Search, został zapowiedziany ponad rok temu. Nowa funkcja Facebooka jest już dostępna w wersji desktopowej, ale tylko dla tych użytkowników, którzy przeglądają Facebooka w języku angielskim (a dokładniej jego amerykańskiej wersji). Pozwala on na wyszukiwanie informacji na podstawie zainteresowań, ulubionych gier, filmów czy książek naszych znajomych. Dzięki niej można w łatwy sposób wyszukać np. wszystkich znajomych, którzy mieszkają w Swarzędzu i lubią czytać dzieła Nietzschego.

Pojawienie się tej funkcji w aplikacji mobilnej Facebook oznacza, że jest ona testowana i z pewnością trafi wkrótce do wszystkich użytkowników programu, którzy korzystają z Facebooka po angielsku. Niewiadomą wciąż pozostaje data uruchomienia wyszukiwarki Graph Search po polsku.

Powiązane aplikacje:

Zobacz także:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Reklama

Reklama

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji

Reklama