Reklama

Artykuł

Resident Evil 7, GTA 5 dla PC, Mass Effect 4: najbardziej oczekiwane gry podczas E3

Maria Baeta

Opublikowany

Już za chwile targi E3 2014, najbardziej oczekiwane wydarzenie gamingowe w ciągu roku. Na łamach Softonic nasza redakcja zdradza swoje typy związane z tą imprezą. Czego oczekujemy od E3?

E3 odbywa się co roku w czerwcu i jest prawdziwym świętem dla graczy. Podczas trwającej w Los Angeles imprezy prezentowane są często zupełnie nowe tytuły gier oraz odkrywane szczegóły odnośnie kontynuacji popularnych serii.

Resident Evil 7, GTA 5 dla PC, Mass Effect 4: najbardziej oczekiwane gry podczas E3

Poprosiliśmy naszych growych ekspertów, aby wytypowali tytuły na które najbardziej czekają i których spodziewają się na E3, a które będą hitami tej imprezy.

Przekonajcie się dlaczego czekamy na  Resident Evil 7, Fallout 4, Dishonored 2, Mass Effect 4 oraz Grand Theft Auto 5 na PC.

Daniel C. oraz Resident Evil 7: “Liczę na powrót Alberta Weskera”

Muszę być jedną z niewielu osób we wszechświecie, która lubi Resident Evil 6. To zróżnicowana, zabawna i długa gra pełna dodatkowych trybów. Dlatego właśnie chcę zobaczyć jej kontynuację w postaci Reisdent Evil 7. I oby był to tytuł  multiplatformowy, nie mam PS4 ani Xbox One.  Bardzo chcę zobaczyć bohaterów niszczących pięściami ogromne głazy. Patrzeć jak zły Albert Wasker odradza się z popiołów po spadku w otchłań z lawą. Chcę zobaczyć nieoczekiwane sytuacje, poznawać tajemnice i nie traktować Resident Evil 7 poważnie. Nic więcej.

Resident-EvilPowtórka z Resident Evil 6?

Vincent oraz Fallout 4: “Bethesda, nie zawiedź!”

Dla mnie Fallout 4 to gra, którą musimy zobaczyć na E3. O tym tytule studio Bethesda wspominało jeszcze przed Skyrim i wydaje się, że targi E3 2014 to odpowiedni moment na tę premierę.

Fallout 4 według plotek osadzony zostanie w Bostonie. Spodziewać się powinniśmy też bardzo wydajnego silnika znanego z Skyrim i Rage w połączeniu z świetną fabułą. Gra dostępna byłaby na konsole nowej generacji oraz PC.

Wiemy, że po genialnym Fallout: New Vegas poprzeczka została ustawiona bardzo wysoko przez studio Obsidian Entertainment. Teraz Bethesda odpowiedzialna za Fallout 3 musi zaoferować nam coś niezwykłego i pokazać, że jest w stanie stworzyć historię pasującą do tej świetnej sagi.

Fallout-New-VegasPo New Vegas czas na Boston?

Daniel B oraz Dishonored 2: “Nie lubię sequeli, ale to może być wyjątek”

Daniel-BarrangerOdkąd zobaczyłem pierwsze zrzuty z Dishonored wiedziałem, że zakocham się w tej grze. Atmosfera Dunwall pełna mgły i utrzymana w futurystycznym retro stylu steampunk to przykład tego, że są jeszcze nowe gry mogące odmieniać świat fantasy i urzekać.

Choć nie jestem fanem kontynuacji, to stworzone z pasją mogą zaowocować prawdziwym dziełem sztuki. Mam nadzieje, że Arcane Studios postara się o ciekawą historię i jeszcze lepszą grafikę. A wszystko to powinno być jednym wielkim hitem targów E3.

DisnhonoredCo poza Dunwall?

Jon oraz Mass Effect 4: “Bez żniwiarzy poproszę”

Czasami myślę, że jestem jedyną osobą na świecie, której podobało się zakończenie trylogii Mass Effect. Tak, Mass Effect 3 ma pewne wady, jak ataki żniwiarzy chociażby, ale to gra w której nie musiałem się śpieszyć, mogłem zwiedzać świat i doskonalić swoje umiejętności, nie wspominając już o trybie multiplayer. Mass Effect pomimo swoich ułomności jest moim ulubionym sci-fi RPG i liczę, że w tym uniwersum jest jeszcze wiele historii do opowiedzenia. Nigdy nie gustowałem w fantastyce, stroniłem od gier RPG z krasnoludami i elfami. Mam nadzieje, że Mass Effect 4 pojawi się ze swoją świeżą historią, z dala od oklepanych pomysłów. Nie mogę się doczekać, aby to zobaczyć na E3.

Mass-Effect-3Co będzie łączyć Mass Effect 4 z resztą serii?

Maria oraz GTA 5 na PC: “Nie mogę doczekać się instalowania modów”

Po zapowiedziach od 2011 roku, GTA 5 w końcu zawitało na konsole w roku… 2013. Rockstar po raz kolejny wrócił z fantastyczną historią, której nie powstydziłoby się HBO. To zabawna i skomplikowana gra, pełna charakterystycznych postaci, ze swoim własnym stylem.

Liczę, że na targach E3 ujrzymy wersję dla PC. Rockstar raczej nie zaoferuje lepszej grafiki, ale pozwoli na bardziej zoptymalizowaną grę online. A w dodatku fani gry od razu zabiorą się za tworzenie własnych modów. To właśnie instalowanie modów do moich ulubionych gier sprawia mi największą przyjemność. I chcę, aby tak było także z GTA 5.

GTA-5Czy GTA 5 na PC będzie jeszcze bogatsza?

A Ty na co czekasz?

Oto wyczekiwane przez redakcję Softonic tytuły, ale to nie wszystko co powinnyśmy zobaczyć podczas targów E3. Z pewnością poznamy więcej szczegółów odnośnie The Sims 4, pojawią się też zapewne pierwsze informacje o nowych wersjach PES i FIFA, a także kolejnej odsłonie Call of Duty i wiele, wiele więcej.

Podczas targów E3 2014 będziemy mieli własną reprezentację w Los Angeles, która przygotuje dla was relację i podzieli się wrażeniami z najbardziej oczekiwanych tytułów tego roku.

Jakie gry spodziewasz się zobaczyć podczas E3 2014?

Również może Cię zainteresować