Reklama

Nowiny

Reklamy w Twoim Gmailu już wkrótce

Paweł Kański

Opublikowany

Już wkrótce Google będzie umieszczał swoje reklamy bezpośrednio w naszej skrzynce pocztowej. Jeden z użytkowników Gmail, Anonio Gulli, dostał na pocztę ciekawą ofertę. Była ona otagowana jako reklama, a towarzyszył jej mniej więcej taki opis: Ta reklama została przygotowana w oparciu o informacje z Twojego konta Google. Wygląda więc na to, że Google będzie wysyłał nam teraz reklamy, od których chcieliśmy uciec zakładając konto na Gmail…

Reklamy w Gmail

Reklamy w Twoim Gmailu już wkrótce

Nowe reklamy od Google trafią tylko do tych użytkowników, którzy korzystają z nowego interfejsu Gmail. Według zapewnień korporacji z Mountain View, będą one dostosowane do naszych zainteresowań. Każda z nich będzie pojawiała się wśród przychodzącej poczty, ale będzie można ją zamknąć “krzyżykiem” tak jak zamyka się okna w przeglądarce. Dzięki temu stosunkowo łatwo będzie się ich pozbędziemy. Można mieć też nadzieję, że system targetowania będzie działał dobrze i reklamy naprawdę będą mogły nas zainteresować.

Wstawianie reklam do naszej poczty e-mail może oznaczać tylko jedno: Google szuka nowych dróg dystrybucji reklam. Ponieważ wkrótce nowy interfejs zostanie wprowadzony dla wszystkich użytkowników, pojawienie się reklam w zakładce Oferty jest tylko kwestią czasu.

Powiązane aplikacje:

Powiązane artykuły:

Źródło

Również może Cię zainteresować

 1. Microsoft Flight Simulator X pojawi się wkrótce na Steam!

  Microsoft Flight Simulator X pojawi się wkrótce na Steam!

  Więcej
 2. Masz Smasunga S5? Wkrótce dostaniesz Lollipopa!

  Masz Smasunga S5? Wkrótce dostaniesz Lollipopa!

  Więcej
 3. Premiery grudnia: The Crew i Lara Croft przybędą jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia

  Premiery grudnia: The Crew i Lara Croft przybędą jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia

  Więcej