Reklama

Artykuł

Rdio już w Polsce!

Kamil Mizera

Opublikowany

Rdio, to usługa streamingowa i rozbudowane radio internetowe. Serwis jest niezwykle popularny w Stanach Zjednoczonych. Teraz również my będziemy mieli okazję się nim nacieszyć, gdyż Rdio trafiło do Polski! Co to oznacza dla użytkowników? Przede wszystkim dostęp do blisko 20 milionów utworów oraz konkurencję dla Spotify i Deezer. Co oferuje Rdio?Rdio w Polsce

Jeżeli jesteście ciekawi, jak sprawuje się ta usługa, to nie ma problemu. Rdio oferuje 6 miesięcy za darmo dla odtwarzania muzyki z komputera i przez przeglądarkę oraz 2 tygodniowy okres próbny na aplikacje mobilne na system iOS, Android, Windows Phone, czy BlackBerry.

W Rdio można wykupić również abonament. Podstawowy oferuje odtwarzanie muzyki bez reklam z przeglądarki lub komputera za 9,99zł miesięcznie. Rozszerzona opcja to koszt 19,99 złotych miesięcznie, za możliwość korzystania również z aplikacji na urządzenia mobilne, w których można synchronizować muzykę offline.

Rdio to nowy gracz w Polsce, który chce powalczyć o nasze zainteresowanie. W tym momencie szykuje się więc starcie gigantów, zwłaszcza, że niedawno pojawił się Spotify, a od dłuższego czasu polscy użytkownicy mogą cieszyć się muzyką z Deezer. Ciekawe, co z tego wyniknie.

Korzystanie z usługi streamingu muzyki? Jeżeli tak, to z której, Spotify, Deezer, a może podoba się Wam Rdio?

Powiązane artykuły:

Powiązane programy:

Również może Cię zainteresować