Reklama

Nowiny

Premiery w czerwcu: Wildstar, Murdered, MotoGP… miesiąc bez niespodzianek?

Maria Baeta

Opublikowany

Gry wojenne, klasyczne wyścigówki, MMO i nadprzyrodzona intryga – oto podsumowanie premier w miesiącu E3.

Czerwiec jest miesiącem targów E3 i wszyscy gracze czekają na to, co zostanie na nich pokazane. Z tego właśnie powodu dystrybutorzy nie ryzykują i wypuszczają gry, od których nie oczekują wielkiej sprzedaży. Chociaż kto wie, może któraś z gier, które przejdą bez echa jednak odniesie pewien sukces?

Premiery w czerwcu: Wildstar, Murdered, MotoGP… miesiąc bez niespodzianek?

Wildstar – PC (03.06)

Lubisz gry MMORPG, ale znudził Cię Elder Scrolls Online? W takim razie wypróbuj Wildstar, która po fazie beta-testów w końcu będzie miała swoją premierę. Gra jest pełna dobrych pomysłów i zachęca otwartym, kolorowym światem.

Możesz wybrać frakcję, do której chcesz się przyłączyć i ruszyć szukać przygód w galaktyce pełnej wyzwań i bitew do stoczenia, z klasycznym, erpegowym gameplayem i rozwojem postaci.


Murdered Soul Suspect – PC, PS4, PS3, Xbox 360, Xbox One (06.06)

W tej innowacyjnej grze przygodowej wcielasz się w postać detektywa, który bada sprawę morderstwa. Niby nic nadzwyczajnego… ale to ty jesteś ofiarą! Wykorzystaj swoje nadprzyrodzone moce, by badać to, czego inni nie dostrzegają oraz opętuj żywych w poszukiwaniu informacji.

Za Murdered Soul Suspect stoi studio Airtight Games, autorzy oryginalnej gry logicznej Quantum Conundrum. Mamy nadzieję, że Murdered spełni pokładane w nim nadzieje oraz okaże się grą wciągającą i oryginalną.


Enemy Front – PC, PS3, Xbox 360 (13.06)

W strzelankach zwykle wcielamy się w zawodowego żołnierza czy nawet dowódcę jednostki. Tę grę odróżnia od innych to, że bohaterem jest Robert Hawkins, korespondent wojenny, który brał udział w niektórych z poważniejszych starć Drugiej Wojny Światowej.

Hawkins jest doskonale zaznajomiony z metodami, jakich używał ruch oporu w walce z nazistami, w szczególności w Polsce i Norwegii. Akcja osadzona jest w otwartym świecie i to od gracza zależy, w jaki sposób sprosta stawianym przed nim zadaniom: poprzez bezpośredni atak i strzelaninę, skradając się, czy eliminując wrogów z dystansu przy pomocy karabinu snajperskiego…


Pro Cycling Manager 2014 – PC (19.06)

Ten weteran pośród symulatorów powróci w czasie Tour de France. Jest to gra raczej dla doświadczonych graczy, w której wcielasz się w rolę menedżera drużyny kolarskiej: zarządzasz drużyną, podpisujesz nowe kontrakty i oczywiście, bierzesz udział w wyścigach.


Company Of Heroes 2: The Western Front Armies – PC (24.06)

Już rok po premierze Company of Heroes 2 ukaże się pierwszy dodatek. Podczas, gdy akcja oryginału toczy się na froncie wschodnim Drugiej Wojny Światowej, to rozszerzenie przeniesie nas na front zachodni, gdzie pod naszą kontrolę dostaniemy dwie nowe frakcje: US Forces i Obberkommando West.

Oprócz nowych stron konfliktu, dodatek ten skupia się na grze wieloosobowej, przynosząc 8 nowych map – dołączą one do 23 podstawowych i setek stworzonych przez graczy.


GRID Autosport – PC, PS3, Xbox 360 (27.06)

Popularna seria gier wyścigowych powraca w nowej odsłonie, która łączy w sobie elementy klasyczne (zapożyczone z takich klasyków jak TOCA Race Driver) z nowatorskimi. Wybierz ulubiony samochód i zostań najlepszym profesjonalnym kierowcą wyścigowym.

Jak zwykle w przypadku gier Codemasters, GRID Autosport cechuje doskonała grafika i wciągająca rozgrywka. Developerzy postanowili wprowadzić nowe tryby gry, po części także dzięki sugestiom fanów serii.


MotoGP 2014 – PC, Ps4, PS3, Xbox 360, PS Vita (30.06)

Jako, że motocyklowe mistrzostwa świata są tuż za rogiem, nadchodzi czas na coroczną odsłonę gry MotoGP. W tym wydaniu znajdziemy ponad 100 różnych kierowców, wszystkich producentów, wszystkie klasy pojazdów oraz 18 torów.

Nowością w tegorocznej edycji jest ulepszony silnik gry, który ma sprawić, że nawet na konsolach poprzedniej generacji będzie ona wyglądała jeszcze lepiej.


I dużo więcej…

Oprócz wszystkich tych tytułów mających ukazać się na PC i innych platformach, czerwiec będzie również obfitował w nowości konsolowe:

  • Yoshi’s Island – Wii U (12.06)
  • EA Sports UFC – PS4, Xbox One (19.06)
  • Tour de France – PS 3, Xbox 360, PS 4 (19.06)
  • Dynasty Warriors: Gundam Reborn – PS3 (27.09)
  • Sniper Elite 3 – PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One (27.09)
  • Transformers: The Dark Spark – PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, Wii U, 3DS (27.09)

Miesiąc przejściowy

Czerwiec i lipiec są zazwyczaj miesiącami przejściowymi pomiędzy głośnymi premierami poprzedniego sezonu i początkiem nowego, który zwykle zaczyna się w sierpniu. To właśnie dlatego w tym miesiącu nie będzie premier żadnych dużych tytułów, w przeciwieństwie do maja, kiedy ukazał się długo oczekiwany Watch_Dogs.

Która z czerwcowych premier będzie według Ciebie najciekawsza?

Również może Cię zainteresować