Premiery listopada: Assassin’s Creed Unity, PES 2015 i Call of Duty: Advanced Warfare, czyli miesiąc pełen świetnych gier!

Premiery listopada: Assassin’s Creed Unity, PES 2015 i Call of Duty: Advanced Warfare, czyli miesiąc pełen świetnych gier!

Listopad to miesiąc, w którym nadchodzą wielkie premiery gier. Spośród tuzina różnego rodzaju pozycji (gier akcji, przygodowych, sportowych i innych) są takie tytuły, które zadowalają wszystkich wielbicieli gier, bez znaczenia jakiego gatunku są miłośnikami. Każdy prawdziwy fan czekał na tę chwilę już od dobrych kilku miesięcy. Zarezerwuj sobie zatem czas (oraz pieniądze, masę pieniędzy!) na najbliższe dni tego roku, które będą wręcz przeładowane liczbą interesujących premier na rynku gier. Lubisz Assassin’s Creed czy preferujesz jednak piłkarskie symulatory? A może wolisz zabijać zombie lub chorujesz na samą myśl o poprowadzeniu luksusowego auta? Cokolwiek wybierzesz, w tym miesiącu się to spełni.

Call of Duty: Advanced Warfare – PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 (04.11)

W końcu nadeszła chwila wydania zupełnie nowej generacji Call of Duty. Jest to gra typu FPS (first-person shooter), która została osadzona w niedalekiej przyszłości. Jej fabuła opiera się na ciągłej wojnie i próbach przejęcia kontroli nad korporacjami militarnymi, które kierowane są przez potężnego Jonathana Ironsa, w którego wcielił się zdobywca Oscara, Kevin Spacey. Advanced Warfare przynosi nie tylko nowy wygląd, ale również nową mechanikę gry. Po raz pierwszy pojawiają się specjalne egzoszkielety, które umożliwiają żołnierzom wspinanie się po pionowych ścianach, co zapewnia dużo większą swobodę taktyczną w trakcie walki. Czy to nie prawdziwa rewolucja w serii Call of Duty? Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat Call of Duty Advanced Warfare, przeczytaj nasz artykuł.


Assassin’s Creed: Unity – PC, PS4, Xbox One (13.11)

Akcja nowego AC toczy się w XVIII-wiecznym Paryżu. Jest ona mieszanką różnorodnych przygód, miłości oraz całej masy udoskonalonych akcji, które uwydatniają się w klasycznej mechanice gry. Po spotkaniu z Edwardem czeka cię teraz wcielenie się w rolę Arno Doriana. Jest on mordercą, który chce naświetlić całą historie, jaka zaistniała po Francuskiej Rewolucji. Po raz pierwszy będziesz przebywać tak blisko swojego wroga, czyli Templariuszy. Elise, czyli adoptowana siostra Arno, jest kluczem do zrozumienia pełni historii sprzed rewolucji. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o Assassin’s Creed Unity, przeczytaj nasze pierwsze wrażenia z gry.


PES 2015 – PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 (13.11)

Mówi się, że dobre rzeczy przychodzą do tych osób, które potrafią cierpliwie czekać. Nadchodzący listopad pokaże, czy jest to prawda szczególnie dla fanów PES-a, którzy tak długo czekali na spore zmiany, jakie wprowadzała wcześniej FIFA. Po pierwszych wrażeniach z gry nadzieje na zobaczenie czegoś nieoczekiwanego i zapowiadanego od wielu lat zostały mocno rozbudzone. Zaletami nowego PES-a 2015 są bardziej naturalne ruchy zawodników, lepsza rozgrywka (tu przecież nie zmieniało się nic od lat) oraz licencja na Ligę Mistrzów, której nie posiada FIFA produkowana przez EA. Kto w tym roku wygra starcie na najlepszy piłkarski symulator? W naszym porównaniu znajdziesz z pewnością kilka odpowiedzi na to pytanie.


World of Warcraft: Warlords of Draenor – PC (13.11)

Najnowszy WoW pojawi się w końcu po dwóch latach czekania. Będzie to już piąte rozszerzenie tej wręcz ubóstwianej gry online. Po wydarzeniach, jakie miały miejsce w Mists of Pandaria, Warlords of Draenor pozwoli ci przeżyć kolejną przygodę, przenosząc cię w przeszłość, aby odnaleźć ojczyznę orków. Nowy scenariusz gry, to nie jedynie ulepszenie najnowszego WoW-a. Możesz teraz awansować swoją postać na 100. poziom doświadczenia (dotychczas było tylko 90), wybudować cytadelę lub wypróbować nowe modele postaci z gry, które zostały odświeżone podług poprzednich części. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o World of Warcraft: Warlord of Draenor, przeczytaj nasz artykuł.


LEGO Batman 3: Beyond Gotham – PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, Wii U (14.11)

Dzięki trzeciej serii LEGO zobaczysz po raz kolejny Mrocznego Rycerza. W tym wydaniu w rolę czarnego charakteru będzie pełnić Brainiac, czyli okrutny robot, który chce zniszczyć wszystkie wrogie planety. Batman wraz ze swoimi przyjaciółmi (głównie z Ligi Sprawiedliwości) muszą połączyć swoje siły i wyruszyć w podróż, aby uratować świat. LEGO Batman 3: Beyond Gotham to idealna pozycja dla każdego fana serii LEGO oraz fanów superbohaterów ze stajni DC Universe. W dwie postaciBatmana i Robina  wcielają się znakomici aktorzy, Adam West oraz Burt Ward.


Far Cry 4 – PC, PS4, Xbox One (20.11)

Po przejściu przez piekło na tropikalnej wyspie w trzeciej części gry, w czwartej odsłonie serii Far Cry znajdziesz się w regionie Kyrat u podnóża Himalajów. W tych okolicznościach przyjdzie ci się zmierzyć z ciągłymi nadużyciami despotycznego króla, który obwołał się monarchą owej krainy. Taka historia ma jednak swoje drugie dno. Walka z totalitarnym reżimem pozwoli ci na masę zabawy i przeżycie wielu ciekawych przygód w rozległym i otwartym na zwiedzanie świecie.


Dragon Age: Inquisition – PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 (21.11)

Dragon Age: Origins było świetną grą, ale jej druga część okazała się lekkim nieporozumieniem. Jednak wydaje się, że wszystko wróci na dobrą ścieżkę w najnowszej, trzeciej części gry, w której poprowadzisz grupę śmiałków poprzez mocno zdewastowany świat. Jak to zwykle bywa w produkcjach Bioware (czyli twórców innej legendarnej serii Mass Effect), DA Inquisition przyniesie ci krajobraz pełen złoczyńców oraz rozgrywkę, która będzie zależeć od twojego stylu w grze.


Escape Dead Island – PC, PS3, Xbox 360 (21.11)

Premiera Dead Island 2 zapowiadana jest nie wcześniej niż w 2015 roku, ale już teraz istnieje możliwość zagrania w jego spin-offa, w którym zmierzysz się z nagłą falą zombie opanowującą pewien archipelag. W przeciwieństwie do oryginalnego Dead Islnad jest to gra z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP), która posiada grafikę w technice cell-shading.


W tym miesiącu nie powinno się zostawać samemu z tymi grami

W poprzednim miesiącu trudno było wybrać jakąś pozycję, która miała się właśnie ukazać. Jednak w listopadzie, choć wydaje się to niemożliwe, jest istne zatrzęsienie nowych propozycji dobrych gier. Począwszy od Assassin’s Creed, na Pro Evolution Soccer kończąc.

Zobacz także:

Premiery października: powrót NBA, F1 i przerażającego Obcego

Najlepsi zawodnicy w FIFA 15: drużyna marzeń

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji