Reklama

Tips & Tricks

Pou na komputer – jak pobrać, zainstalować i grać

Radek Grabarek

Opublikowany

pou na komputerPou to jedna z najpopularniejszych gier na komórki. Hodowanie własnego stworka wciągnęło miliony graczy. W oryginalnego Pou mogą zagrać jednak tylko posiadacze telefonów z Androidem oraz iPhone i iPad. Czy nie fajnie byłoby móc zagrać w Pou także na komputerze? Owszem! I jest na to sposób. Oto nasz poradnik jak pobrać, zainstalować i grać w Pou na komputerze!


Chcesz wiedzieć więcej na temat Pou?

Przeczytaj nasz poradnik – TUTAJ


1. Zapisz grę na telefonie

Jeśli grasz w Pou na Android lub iPhone i iPad, to masz możliwość zapisania stanu gry tak aby można było kontynuować ją na komputerze. Jeśli nie grałeś jeszcze w Pou na komórce i nie masz takiego zamiaru to pomiń ten krok.

pou na komputer - synchronizacja save sejwOtwieramy Pou na komórce i klikamy w ikonkę z numerkiem poziomu, na którym jesteśmy. Znajduje się ona w prawym górnym rogu ekranu, na naszym obrazku zaznaczona jest strzałką. Po jej kliknięciu pojawi nam się menu ustawień, ale najpierw poproszeni zostaniemy o podanie adresu email. Wpisz swój adres email i kliknij ok. Teraz musimy wymyślić i wpisać hasło zabezpieczające nasze konto z Pou. Następnie wybieramy nazwę dla naszego brązowego pupila. Standardowa nazwa, to nazwa gry “Pou” plus ciąg literek i cyfr. Mało to przyjazne. Nazwa naszego Pou musi być unikalna. W końcu to będzie jedyny w swoim rodzaju Pou! 😉 Teraz klikamy w Account, a następnie w Save Game i tyle wystarczy.

2 Pobierz i zainstaluj program BlueStacks

Pobierz program BlueStacks na komputer i zainstaluj go.

3. Wyszukaj grę Pou

pou na komputer - jak wyszukać w BlueStacksOtwieramy BlueStacks i klikamy w ikonkę wyszukiwarki, wpisujemy “Pou”, klikamy w pierwszy wynik wyszukiwania, następnie Install.

pou na komputer jak zainstalować

4. Skonfiguruj BlueStacks

Jeśli jeszcze nie pobieraliśmy żadnych gier lub aplikacji za pomocą BlueStacks, będziemy musieli zrobić jeszcze kilka rzeczy.

pou na komputer - konfiguracja BlueStacksPo pierwsze, musimy dodać konto Google. Po kliknięciu Install, powinno pojawić nam się białe okienko, jak to powyżej. Klikamy Continue. Zostajemy przeniesieni do miejsca, w którym dodajemy istniejące już konto Google (takie, którego używamy do logowania się do poczty Gmail lub marketu androidowego Google Play), lub możemy utworzyć nowe. Następnie konfigurujemy synchronizację między naszym komputerem i BlueStacks a naszym telefonem.

5. Pobierz Pou

pou na komputerKiedy teraz klikniemy na Install koło ikonki Pou na liście, będziemy poproszeni o wybranie sklepu z aplikacjami. Najlepiej wybrać Google Play, tak jak zaznaczono na obrazku powyżej.

6. Zainstaluj Pou

jak zainstalować pou na komputerInstalujemy Pou, tak jakbyśmy robili to na komórce. Klikamy Install w prawym górnym rogu.

7. Zaloguj się i graj w Pou na komputer

Zainstaluj pou na komputer, wczytaj save i graj

To wszystko! Mały, młodziutki Pou czeka na swojego opiekuna! Jeśli chcesz kontynuować grę z komórki, kliknij w prawy górny róg ekranu w ikonkę z “jedynką” i zaloguj się do swojego własnego Pou!

Lubicie grać w Pou? Macie jakieś pytania jak grać? Zapytajcie a odpPOUwiemy!

Powiązane pliki:

Dla maniaków Pou przygotowaliśmy listę podobnych gier do tych z Pou:

Alternatywy dla gier z Pou – część 1

alternatywy dla gier z pou

Autorem artykułu jest Radek Grabarek.

Również może Cię zainteresować