Reklama

Artykuł

PLL LOT chwali się aplikacjami mobilnymi

Paweł Kański

Opublikowany

Wiele ostatnio się słyszy o słabej kondycji PLL LOT. Tymczasem dzisiaj dostaliśmy w końcu jakąś dobrą nowinę dotyczącą polskiego przedsiębiorstwa transportu lotniczego. Nasz przewoźnik lotniczy wydał bowiem całkiem niezłą aplikację na Android oraz iOS.

LOT Mobile (pobierz LOT Mobile na Android lub LOT Mobile na iOS), bo o niej mowa, zawiera dużo ważnych informacji i na pewno może się przydać. Jeśli regularnie latacie “Lotem” to aplikacja będzie bardzo pomocna. Możecie dzięki niej przeczytać najnowsze doniesienia dotyczące firmy, sprawdzić status swojego lotu, odprawić się przed lotem, a nawet kupić bilet! Program pozwala też zapoznać się z informacjami o bagażu, przepisami związanymi z odprawą, czy dowiedzieć się jak przygotować się do lotu.

PLL LOT chwali się aplikacjami mobilnymi

PLL LOT

LOT Mobile wygląda bardzo przejrzyście, chociaż na pewno nie powala na kolana. Jednak wszystkie opcje oraz informacje są łatwo dostępne z bocznego menu. Niestety, stabilność aplikacji nie jest najlepsza i zdarza się jej po prostu wyłączyć. Przynajmniej na Androidzie. Dostęp do wielu opcji online (check-in, wyszukiwarka lotów) czasem nie jest niemożliwy z powodu problemów z połączeniem.

W sumie jednak jest to dobry program, który każdy podróżnik może z powodzeniem wypróbować. Może się przydać w najmniej oczekiwanym momencie! Warto dodać, że firma uruchomiła też mobilną wersję swojej strony głównej pod adresem m.lot.com.

Powiązane aplikacje

Powiązane artykuły:

Również może Cię zainteresować

 1. Premiery grudnia: The Crew i Lara Croft przybędą jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia

  Premiery grudnia: The Crew i Lara Croft przybędą jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia

  Więcej
 2. Total War: Attila – znamy datę premiery

  Total War: Attila – znamy datę premiery

  Więcej
 3. WhatsApp wprowadza szyfrowanie wiadomości

  WhatsApp wprowadza szyfrowanie wiadomości

  Więcej